Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti melyik fajta lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik fajta lányokat szeretitek jobban? A csöndes, visszahúzódó, önbizalomhiányosokat, vagy a magabiztos, beképzelt, kissé nagyszájú lányokat?

Figyelt kérdés
Az önbizalomhiányos kicsit szorong nagy társaságban, de ha már megbízik bennetek, akkor feloldódik a társaságotokban. A magabiztosnak pedig nincs semmi problémája a nagy társaságban megszólalással, szerepléssel, sőt, élvezi is azt. De ezzel ugye a beképzeltség is jár (gyakran). Tehát melyik fajta lány tetszene meg előbb (ha csak ezeket figyeljük, tehát egyformán szépek stb)? Melyikük személyisége vonzana jobban?

2016. jún. 5. 09:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
A csöndes visszahúzódó sz*r. Már bocs hogy felszínes vagyok de ne legyen már az hogy elviszed egy társaságba és csak ül magának.
2016. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én valamiért a magabiztos lányokat részesítem előnyben, szeretem ha egy lány nem teszetosza hanem ki tudja vágni magát és magabiztos. (attól, hogy én nekem ez a véleményem nem kell lepontozni. Kösz.)
2016. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem acsendes visszahuzodo nem nagyszajuak jonnek be 16/f
2016. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Azt mondanám hogy alapvetően nem ezen múlik sem az hogy melyiküket találnám elsőre vonzóbbnak, sem az hogy melyikük lenne ideálisabb partner. (Ez a két dolog ugye nem függ össze.)


Az van hogy nekem személy szerint bejönnek a határozott domináns nők. Arra viszont már megtanított az élet, hogy nem szabad pusztán felületes ingerekre hagyatkozni. Szóval logikus lenne hogy első körben ez a magabiztos hölgy kelti fel a figyelmemet ...főleg ha hajlamos kezdeményezni is. Ami amúgy egyáltalán nem biztos, mert az ilyen lányok közül sokan olyanok hogy pont a nagyon macsó férfiak jönnek be nekik akik még "ilyenebbek" mint ők. Ez nagyom egyén-függő. Akárhogy is, ha amúgy nem szimpatikus és kiderül róla hogy bunkó akkor semmi nem lesz a dologból. Ha nem bunkó de tényleg igazán beképzelt ...hát attól még kaland lehet belőle, de hosszútávú párkapcsolat nem valószínű.


Amúgy meg ami a visszahúzódó lányt illeti. Bár tény hogy a magabiztos lányokhoz vonzódom, mégis nagyon aranyos tud lenni egy ilyen csendes lány. ...Aki amúgy nem is biztos hogy minden szituációban ilyen. Egy ilyen lány önbizalmát pedig nagyon szívesen próbálnám növelni. Ez szintén amolyan "fétisem" és hát lehet hogy az ilyen irányú energiáim sokkal jobb helyen lennének egy ilyen lánynál. Az viszont fontos lenne hogy egy olyan személy legyen, akire én is ugyanolyan mértékben tudok támaszkodni lelkileg mint ahogy ő én rám, illetve hogy idővel fel tudjon oldódni. Ez a kettő az igazi kulcs, de ennek igazából nem sok köze van ahhoz hogy mennyire harsány az illető társaságban.

A visszahúzódó, csendes lány tényleg kicsit hátránnyal indulna ha mondjuk "kinézne engem magának" egy nagyobb társaságban, de ha amúgy van valami ami megfog vele kapcsolatban, akár a stílusa, akár valamilyen közös érdeklődés ami kiderül róla ...akkor ez a hátrány megszűnhet. Ami lényeges lenne az az, hogy ha közeledni próbálok felé, akkor ne zárkózzon el, mert akkor azt fogom hinni hogy nem kíváncsi rám.

dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!