Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy mindig csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvi94 kérdése:

Miért van az hogy mindig csak olyan srácok szeretnek belém akiket én nem szeretek?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy mindig csak olyan srácok szeretnek belém akik nagyon nyomulosok,nem túl intelligensek,vagy kissebbek nálam?Vagy akiket barátként kezelek.


17/L



2016. jún. 5. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Puszta balszerencse. De lesz ez máshogy is.

Kitartás!

2016. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl nagyok az igényeid? :)

20F

2016. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem
2016. jún. 5. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, sajnos velem is ez van, de még reménykedjünk.:)

17L

2016. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosan szebb vagy a nagy átlagnál és ezért beléd szeret a környezeted, sőt még ismeretlen is aki szembe megy veled az utcán, legyen az átlagos defektes gyagyás stb.
2016. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt még 17évesen :D De most, hogy betöltöttem a 18at, valahogy kezdek rájönni, hogy ki is kell nekem és hogy az a srác egész végig ott udvarolt nekem csak a tanulás miatt meg a sok hülye eselytelen "udvarlo" miatt nem vettem észre.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne foglalkozz velük, csak nyitott szemmel járj ;)

2016. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!