Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egy olyan ember sincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy olyan ember sincs aki járna egy olyan emberrel, aki szinte biztos, hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne legyél pozitív...
2016. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen az az ember. Ha a személyiségével gond van, akkor ez természetes.

(Amúgy elmondom, mind meg fogunk halni.)

De ha arról lenne szó, hogy akit szeretek halálos beteg lenne, még akkor is szeretnék vele járni, amíg csak lehet. (Természetesen öngyilkos lennék, amikor neki lejár az ideje.)

2016. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én teljesen pozitív vagyok... :)
2016. jún. 5. 20:21
 4/18 anonim ***** válasza:
De van
2016. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2016. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyanokkal jártam eddig, még sose találkoztam olyan emberrel aki örökké élne :)
2016. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyi, ha eleve ezzel kezdi az ismerkedést, akkor nem biztos, hogy lesz második randi. Hívhattok szívtelennek, de ha van választásom, akkor megkímélem magam egy akkora fájdalomtól, mint a szerelmem elvesztése. Ha viszont már jól ismerem, kezd alakulni valami, és akkor áll elő a dologgal, a végsőkig kitartanék mellette.
2016. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki biztos, hogy meg fog halni, tehát ha igazad lenne, akkor senki nem járna senkivel.
2016. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 opened paradise ***** válasza:
100%
Utolsó leírta azt amire gondoltam:D
2016. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Lány a vagyok

Nem teljesen így értettem, hanem úgy meghalni, hogy sokkal előbb, mint egy normális ember

2016. jún. 5. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!