Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül van itt olyan...

Rajtam kívül van itt olyan introvertált ember, aki amúgy nem depressziós, se visszahúzódó, csak egyszerűen nagyon kevés emberrel érzi igazán jól magát? Én szinte minden társaságban csak olyannal találkozok aki totál az ellentétem 21/l

Figyelt kérdés
Most is az új munkahelyen.. véletlen se lenne egy hasonló ember valahol.. vannak ismerőseim ilyenek de pl munkahelyen, vagy suliba alig akadtam össze hozzám hasonlóval..

2016. ápr. 29. 18:15
 1/8 anonim válasza:
79%

jelen :)

25/l

2016. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaz ez rám is. Azzal a különbséggel, hogy nekem még soha egyetlen ember sem volt az életemben, akivel igazán jól éreztem volna magam huzamosabb ideig (évekig). Ideig-óráig oké, de aztán már nagyon fárasztóak... 22F
2016. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát, én is így érzek. Egyszerűen nem találom a helyem, és az igazán közeli barátokat, akik hasonló személyiségűek, mint én. Néha nagyon egyedül érzem magam a személyiségemmel. Azért vannak barátaim, akikkel jól elvagyok, de nem tudom. :/ Bár most nemrég megismerkedtem valakivel, akivel tényleg jól érzem magam, sok mindent megosztok vele, talán vele olyan barátság lesz, ami kitart. :)
2016. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Újabb jelentkező. Rossz helyre pottyantott le a gólya.
2016. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ohh sziasztok, én is itt vagyok.
2016. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Jelentkezek :)

20/L

2016. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelen.


20/F, INTP

2016. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
beléphetek a klubba? még soha nem találkoztam olyannal, aki hozzám hasonlo lett volna
2016. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!