Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha valakim?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok... Elég magas vagyok (181 cm) és mivel sokat sportolok, ezért izmos is. De nem szálkásan szóval azért zsír is van rajtam, na és hát elég nagydarab és erős vagyok... Nincsenek nagy igényeim, csak egy olyan kedves fiut szeretnék, aki elfogad.


Fiúk? Összejönnétek olyan lánnyal aki magasabb, izmosabb erősebb nálatok?


2016. jún. 5. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz. Csak hinni kell! És látni!
2016. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudom
2016. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
kosármeccseken próbálj ismerkedni. nekem már debella vagy.
2016. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kpeti563 válasza:
Hát én összejönnék veled, de én 16/F vagyok, és magasabb, mint te, és szerintem izmosabb is mert járok konditerembe egy héten 4-szer, meg versenybiciklizek.
2016. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy úgy érzem a nalam magasabb és erősebb fiúk általában bekepzeltek es a cuki vekony lanyok kellenek nekik... Aki meg normális fiu az meg 170cm 60kg és úgyse kellenek neki :(
2016. jún. 5. 22:31
 6/11 Morozov ***** válasza:
Ugyan...a 181 centi nem számít olyan hűdemagasnak a mai világban. Sok fiú van, aki magasabb és erősebb nálad.
2016. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A barátom 200 centi és 100 kiló fölött van, sok hasonló méretű fiút ismerek még. :) Ne aggódj ezen, fogsz találni valakit, aki a lelkedbe szeret bele. Egyébként meg nem vagy túl magas, legalábbis minimum 4 lány van az osztályomban, akik hasonló magasak, vagy magasabbak. Én a 170 centimmel átlag vagyok, de az osztályomban minden fiú túlnőtt már. 16 évesen még fognak nőni is, ne aggódj :)
2016. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De én egyetlen fiut sem ismerek aki magasabb nalam... Egy-kettő van aki körülbelül egymagas velem.


Van egy srác aki tök kedves meg jófej, de ő is fel fejjel alacsonyabb nalam és enyhén szólva nem egy izomkolosszus, szóval nem hiszem hogy bejonnek neki

2016. jún. 5. 22:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát kérdés mennyi az az izom tényleg, hogy csak úgy mértékkel sportosabban, vagy rendesen látni hogy kemény izom van ott.

amúgy hogy nálam erősebb lennél azt kötve hiszem :D

20/F

2016. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én majdnem 190 centis fiú vagyok és ahogy így leírtad magad szerintem semmi baj nincs veled.. :) De komolyan. Nem a külső számít. Lehet nagyon közhelyesnek hangzik, de én tényleg így gondolom.
2016. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!