Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha valakim? Megérdeml...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha valakim? Megérdemlek egyáltalán valakit?

Figyelt kérdés

Legyetek őszinték eléggé kicsi az esélye, hogy így lesz valaha valakim igaz? Sokat fogok írni, szóval előre elnézést kérek mindenkitől, de érdekel más véleménye.

Szóval eléggé sok gonddal küszködök és hát megpróbálom leírni ezt. Nagy valószínűséggel a legnagyobb gondom a magány. Ezt senki se fogja elhinni, de sajnos így van. Anyámat nem ismerem és soha nem is ismertem, testvéreim nincsenek és soha egyetlen egy barátom se volt. Eddigi életem során csak 1 emberrel beszélgettem el normálisan és az a pszichológusom. Most sok kérdés merülhetett fel benned. Minek nekem pszichológus? Röviden és tömören megakartam ölni magam (Még most is!), de sajnos rám találtak és még időben. Ezután elkellett mennem pszichológushoz. A külsőmről annyit mondok, hogy az öngyilkosságom előtt volt egy lány, aki megakart engem ismerni, de akkor már rég meghoztam a döntést és ezért nem hagytam, hogy közel kerüljön hozzám. 176 cm magas vagyok és 65 kg voltam, de a sok stressz és egyéb problémák miatt 56kgra fogytam. Naponta 1szer eszek és állandóan a hányinger és a szédülés gyötör. Semmire se vagyok allergiás, ha az lennék, mennyivel könnyebb dolgom lenne meghalni. Barna hajam és szemem van, szerintem ezzel adtam külső leírást. Elméletem szerint, azért vagyok itt, hogy magányosan szenvedjem végig az életet, aztán egy csontvázzá változzak, habár már most is egy 2 lábon járó hulla vagyok. Mint említettem senkim nincs, de nem vagyok elhanyagolt. Rendes ruhákban járok, nem pawas kifésült hajat hordok, csak hát belülről felemésztem magam szép lassan. Sokszor észre veszem, hogy magamhoz beszélek a tükörben :/. Ha egy lány néz engem, akkor elhitetem magammal, hogy a falat nézni mögöttem és nem engem, ha oda is jön egy lány, akkor meg az, hogy előttem van egy ember, akit csak én nem látok és hozzá beszél :/. Szerintem ezeknek több a reális esélye, mint hogy engem néz vagy velem akar beszélni. Persze most mondhatod, hogy akkor minek nekem kapcsolat… DE nekem nem feltétlen kapcsolat kéne, hanem egy barát vagy valaki, aki valami értelmet visz az életemben és nem leszek magányos. Hogy tudnék megnyílni embereknek? Hogy tudnék beszélgetni? Hogy lehet megtanulni beszélgetni? Egyáltalán nekem jár a nem magányos lét? Vagy szerintetek lesz valaha valakim? Vagy hagyjam az egészet és csendben halálozzak el? ÉS jöhet az, hogy várjam ki a végét hátha lesz valami és nincs semmi jósdám, de tudom, hogy nekem soha nem lesz jó. Soha nem volt és soha nem is lesz. Erre vagyok ítélve és elfogadtam, beletörődtem a sorsomba. Szabadidőmben olvasok és ennyi. Egésznap olvasok minden féléről, csak legyen valami.

17F



2016. máj. 10. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom,nem kell a sok kifogás,a sorsod te írod,nem más,nekem ennél több gondom van,azok is megvannak amik neked,és mit csináljunk vele őszintén?

Én is magam miatt élek,nem kell itt adni a gyengét,és várni a szerencsét,ne legyél már kislány,légy férfi,küzdj magadért,és ne törj meg,attól,hogy ennyi gondod van,még nem ad rá okot,hogy feladd,inkább ösztönöznie kellene arra,hogy tenned kell valamit,mert így nem mehetnek a dolgok tovább,de erről még beszélhetnék neked órákig is,ha az első lépést sem teszed meg,mi értelme lenne tovább folytatnom

2016. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom,orvos kéne ,de vele is beszélgetni kell,és ő is bámul,ami zavar :)
2016. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
en is azt mondom mit az első, szedd ossze magad, csakis te tehetsz róla, hogy nincsenek barátaid, vagy éppen rengés életed. csakis te, ha kapsz egy lakást, elhagyatottan, rajtad áll, hogy a ejef felett dől ossze, vagy kihozil belőle valamit akar vért izzasztó munkával, na az élet is ilyen... hajrá
2016. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha akarsz változtatni, akkor simán! Hát most mondod, hogy beszélnek és mennek hozzád lányok. :D Hozzám nem jön senki, tehát már csak emiatt sem lenne soha senkim, csak nekem van még egy másik tényezőm is. De neked lehet, hiszen vannak alkalmaid kapcsolatot létesíteni.


Sors, Isten, Angyalok és egyéb mesebeli dolgok nem léteznek, nincs olyan, hogy neked mi jár, az jár, amiért megdolgozol. Ennyi. Én is egyedül leszek, én ebbe beletörődtem és ennyi. De te tényleg tehetsz ellene, hát tegyél!

2016. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy lesz,amikor kimegyek az utcára és látom hogy egy halom átlagon aluli fiúnak,és lánynak van valakijük csak csodálkozom,szóval simán lehet valakid ha akarsz.
2016. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Találni fogsz barátokat, csak tanulj meg mosolyogni, és várj. És ha szeretsz olvasni, akkor olvasd el a Nyugalom tengerét, ami bár kissé lányos, mert az egyik főszerplő egy lány. Lehet, hogy nem fog tetszeni, de talán rájössz néhány dologra. És olvass! Az nem árthat.
2016. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, habár van pár dolog, amiben nem értek egyet, például, hogy én tehetek dolgokról.. Egy dologra térnék ki itt, ha bántanak gyerekként gyerekek, és semmi okot nem adtam rá, mert csak csendben voltam a sarokban és olvastam, akkor arról is én tehetek? Szóval ebben lehetne vitatkozni, de nem szeretnék, szóval csak annyit mondok, hogy köszönöm a válaszokat, és #4-es miért is nem lehet senkid? #2 nem értelek és nem tudom, mire utalsz. Esetleg, azt akartad írni, hogy orvos kell nekem? Vagy neked? Igen zavar, ha bámulnak engem, ezért növesztettem meg a hajam elől. És ez nem a legnagyobb problémám :/, csak az egyik kicsi a sok közül. Vannak sokkal nagyobb gondjaim, de nem részletezem… Mindenkinek további szép napot és köszönöm a véleményeteket.
2016. máj. 10. 15:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy lesznek barataid, baratnod csak ne utasitsd el egybol masnak a kozeledeset. (Heh pont en mondom ezt..)

En lennek a legboldogabb ha lenne egy olyan ember, akinek begyogyithatnam a "sebeit" es miattam mosolyogna ujra, de ugysem kellenek senkinek.. Egyszer majd talan.

2016. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8-as hány éves vagy? Fiú vagy, vagy lány? És miért gondolod, hogy nem lesz senki ilyen?
2016. máj. 10. 15:30
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Az egy komplikált dolog! Téged ne érdekeljen más véleménye, hogy mit mond rólad, meg arról, amit szeretsz. Egyszerűen élj, aztán ennyi. Én is utálok élni. A legnagyobb hülyeségnek az életet tartom. Úgy shit az egész, ahogy van, de ettől függetlenül lenyomom, mert csak egyszeri alkalom. Mondjuk örülnék, ha ezt az egyszeri alkalmat boldogan nyomnám le, de nem fogom. Egyedül, robotolva fogom, viszont abszolút nem érdekel és ezen nem stresszelek. Bár tény, hogy most még nyomaszt eléggé, próbálom magam túltenni rajta teljes mértékben és beletörődni. Ami el fog jönni idővel. Szóval ennyi. Neked is azt javaslom, hogy ne stresszelj rá semmire. Csak tedd, ami a dolgod és élj. Ha meg valaki jön, aki neked is tetszik, akkor ne lökd el magadtól. Kitartást! :)
2016. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!