Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig az ilyen csajok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az ilyen csajok kell a legtöbb fiúnak?

Figyelt kérdés
Mindent megadtam volna a fiúnak,akibe szerelmes vagyok ezt ő is tudta jól de nem engem szeret aki a belét is kidolgozza,hogy neki jó legyen.Nem az exébe szerelmes aki jó sok pasival,megcsalta.Komolyan mondom én nem értem a fiúkat,miért mindig az kell nekik,akik átgázol rajtuk?(tudom,hogy a lányok se jobbak).Bókolt nekem tette a szépet mindent megtettem neki,hogy ne legyen magányos erre benyögi,hogy ja még mindig az exét szereti aki megcsalta őt egy párszor.Pedig már azt hittem,hogy lehet köztünk valami de úgy látszik tévedtem.Mindig sír,hogy jaj úgy az exei kihasználták meg minden de az nem kell neki aki hűséges lenne hozzá,nagyon nagyot csalódtam benne tudja jól,hogy szerelmes vagyok meg mindent megteszek,hogy neki jó legyen erre tessék.Miért ilyenek a mai fiúk?

2016. jún. 5. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan az a betegség mint egyes lányoknál,túlzott egó.

Azt hiszik hogy bármelyik csajt megkapják azzal ha cső bunkók 50 kg páwa. Szóval ez. Engem melegnek titulálnak mert nem így nézek ki.

2016. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy még nem lett tul az exén. Egy megcsalásos storyn nem két nap túltenni magát az embernek.
2016. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!