Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán fiúk léteznek?

Figyelt kérdés
életemben nem találkoztam vega/vegán fiúval. jó persze lehet mert nem nagyvárosban élek, vagy nemtudom, de itt pl ufónak számítok mert vegán vagyok. aki vegánfiú légyszike írjon már, tökjó lenne :D 17L

2016. jún. 8. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nekem van egy vega srác ismerősöm, osztálytársam volt, de fiatalabb nálad másfél évvel, úgyhogy szerintem lényegtelen is :D
2016. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

manapság már minden létezik, és abból is többféle :)

de azért a vegánság/vegaság egy férfi izomtömege mellett nem biztos, hogy működik, ha mégis, nagyon nyeszlett lesz az illető, ami egy lány esetében még akár szép is, de egy férfinál nem valami előnyös...

2016. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Nekem a csalad fele vega, vegan.

Unokatesoktol kezdve szulokig.

En viszont ragadozo vagyok xD

Szolhatok nekik ha erdekel, vagy dumalni akarsz veluk xD

2016. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
így se vagyok egy nagy darab ember ha az lennék a gyufa vastagabb lenne nálam :D nem vagyok sovány meg annyira vékony de nehezen épül izom rajtam ami szintén van jól kidolgozva xd csak lehetne több tehát annyira nem elenyős szerintem egy fiúnak se aki valahogy akar kinézni,persze aki túlsúlyos annak kiváló lehet 17/F
2016. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia :D nem sok ugyan, de jó hirem van, mert létezik ;) A facebookon van egy csoport, a neve Vegán tinik, egy-kettõ elõfordul :DD
2016. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia


veg.hu közösségi oldal

2016. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

srácok, legalább hülyeségeket be beszéljetek arról, hogy a fiúknak miért nem állna jól a vegánság. vagy ha már osztani akarjátok az észt legalább minimálisan tájékozódjatok már róla, hogy vannak sikeres vegán sporolók is és vegán étrend mellett is lehet izomzatot építeni...


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bakk László válasza:

Vegán fiút nem ismerek. Én vegán férfi vagyok.

39/f - ezt nem az ismerkedés végett, hanem a statisztika kedvéért írtam.

2016. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is van egy csoporttársam, aki vegán. Igaz nem annyira fiú, már 30+os férfi, de gondolom rá is vonatkozhat az alapkérdés :D
2016. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is az vagyok.18/f (Ha gondolod írj)
2016. jún. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!