Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért játszanak mások érzéseivel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszanak mások érzéseivel?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi veszi rá a személyeket,hogy játszanak a másik érzéseivel?Miért jó nekik,hogy elhitetik az adott fiúval/lánnyal,hogy fontosak közben meg nem is csak kihasználják őket.Voltatok már ilyen helyzetbe,hogy egy adott személy nem is szeretet titeket csak eljátszotta,hogy szeret?

2016. jún. 10. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy lehet nem mutatta ki hogy valójában szereti az illetőt
2016. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt egy korábban elhangzott kérdés hatására fogalmazódott meg benned :D, én vagyok, aki feltette és nem tudom, csak úgy élvezetes játszani az érzelmekkel az amúgy üres életemet ez tölti fel :D.

Lényegében a kérdésem egy része válasz a te kérdésedre.. Csak muszáj ezt tennem, mert késztetést érzek rá.

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..

2016. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pont írni is akartam,kétszer felteszi úgyanazt a kérdést
2016. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben vagyok, ha gondolod írhatsz privátban :) 17/F
2016. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vicces a 4-es, hogy itt próbál hazudni, de ezen az oldalon, aki ismerkedni szeretne, az csak hazugokat fog találni, gondoltam azért szólok.. Én mint manipulátor ezt alá támasztom!! Nincs olyan ember ezen az oldalon, aki ne túlzott volna, vagy hazudott volna. AZ internetes ismerkedés veszélyessebb, mint az élő ismerkedés, mert itt nem látod a másik reakcióját.. Nah de ti tudjátok, ha élőben nem megy nektek, arról csak is ti tehettek :D.
2016. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok :D


Kedves 5-ös, semmi ismerkedési célom sincs, csak segíteni szeretnék, mivel ugyanebben a cipőben járok :) Pont az olyanok miatt, mint te tart ott az emberiség, hogy mindenkiben a rosszat kell látni, még abban is, aki jót akar :)


Üdv

2016. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aham, biztosas így van, teljes mértékben nem értek veled egyet.. Bármit kamuzhatsz oda, amit csak szeretnél, és miért ne azt írnád, hogy egy cipőben jársz vele.. Ezt hívják bizalomkeltésnek, majd beférkőzöl és utána támadsz és élvezed a dicsőséget..
2016. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is ismersz, nem is tudod a történetemet :) Nyilván kamuzhatnék akármit, de ez becsület kérdése :D Egy anonim oldalon nem is kellene ezen senkinek csodálkozni, de ahogy látom téged is elég szépen meggyötört az élet, hogy ilyeneket feltételezel így ismeretlenül :) De neked is felajánlom, hogy írj nyugodtan privátba, és akkor majd megtudod, hogy tévedsz :)
2016. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!