Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mire jó, hogy itt...

Szerintetek mire jó, hogy itt játszanak a kismamák, anyukák, leendő kismamák érzéseivel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokat végig izgultam a " veszélyeztetett középidős kismamák" miatt, mert nekem is volt kettő középidős vetélésem. Nagyon szorítottam, hogy mással ilyen ne forduljon elő. Erre kiderül, hogy kamu. Nagyon felháborít. Miért kell ilyet tenni? Hihetetlenül bosszant a dolog. Eszembe sem jutna ilyet tenni.
2014. jan. 7. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert beteg az illető szerintem.Érzelmileg, erkölcsileg. Valószínűleg vagy útálja a gyerekeket, vagy nem lehet neki, viszont a családot igy nem tudja "kipipálni2 a határidőnaplójában, mert egy egészséges férfi igenis vágyik kisgyermekre, és családra hosszútávon. Tudod az "önmagunk sztárolását" is hamar meglehet unni főleg egy férfinek.Otthon és családi melegség nem megvásárolható, ezért éli ki így a benne feltörő és már alig kontrollálható gyűlöletét.
2014. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a 24 hetesre gondolsz, akinek elfolyt a magzatvize?
2014. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sajnos már több ilyen emberrel találkoztam fórumokon, akikből valami trauma miatt újra és újra előjönnek ezek a sztorik. Magukban nem tudnak valamit feldolgozni, és a végén elhiszik azokat a képtelenségeket amiket leírnak.

Szerintem terápiára, kezelésre volna szükségük.

2014. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

néha nekem az az érzésem, hogy unatkozó emberek "kreálnak" kérdéseket. mivel itt a gyereknevelés kategóriában a kamaszok témakörnél nagyon sok fiatalokkal kapcsolatos kérdés van, az ifjoncok rátalálnak az oldalra, aztán nincs megállás.. (én olvasok néha olyan kérdést, hogy tök' lejön, gyerek írja - főként szexszel kapcsolatos)

meg aztán vannak azok, akik egy-egy kérdésre elsőként egy vicceset válaszolnak (hogyan altassam a babám - altatólövedékkel témájú válaszokra gondolok)


sajnos nagyon sokan viccet csinálnak ebből a portálból.

kár.


ne bosszankodj, nem ér annyit!


üdv :)

2014. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én most a 19 hetesre gondolok. Igazatok van. Csak annyi fájdalmas emlékem van a középidős vetélésekről, és annyira rossz érzés, hogy eszembe nem jutna, hogy valaki ilyenből viccet csinál.
2014. jan. 7. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem erdekli semmi mas, csak hogy pontokat szerezzen es ez altal emelkedjen a szazaleka. Azt hiszi, akkor "fontos ember" lesz.
2014. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 19 hetes története aki beütötte a hasát a lépcsőn? Az megegyezik a 24 hetesen elfolyt magzatvizessel, valaki már kiderítette, én már lassan tényleg nem fogok elhinni jópár kérdést :(
2014. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, gratulálni tudok hozzá! :(
2014. jan. 7. 16:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is láttam a lépcsőn elesős és az elfolyt magzatvizes kérdéseket. Félelmetes, hogy mennyi beteg ember van itt a gyakorin. A kamu kérdések egy dolog, de vannak a privátban őrjöngők is...én is belefutottam egybe. Nemrég írogattam egy topikba teherbeesés témakörben, többen beszélgettünk ott. Aznap amikor pozitívat teszteltem, persze örömmel megosztottam a hírt. Nem sokkal ezután kaptam egy privát üzenetet. Ordenáré mocskolódás volt az egész, hosszasan ecsetelte, hogy reméli el fogok vetélni, mocskos k... vagyok, azt kívánja hogy folyjon ki belőlem a gyerek. Nagyon durva volt!

Nem tudom felfogni, mi a jó abban valakinek, hogy ilyeneket ír egy vadidegennek...? Elmebeteg.

Természetesen nem válaszoltam (biztos arra számított, hogy fogok), töröltem azonnal az üzenetet.

2014. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, én az ilyen privát üzeneteket mindig kimásolom az adott kérdéshez! Had ègjen a barma!
2014. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!