Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne eredményesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne eredményesen párkapcsolatot kialakítani? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Mit szerettek a másikban? Mik a pozitívumok? Mik a negatívumok?

2016. jún. 12. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ez egy nagyon jó kérdés. Megfogalmazódott bennem az utóbbi időben, hogy ilyen fiatalon talán nem is szeretnék újabb kapcsolatot. A személyes és a környezetemben élők tapasztalatai alapján úgy tűnik, nem érdemes. Sok kapcsolat megy tönkre viszonylag hosszú együttlét után is baromságokon meg azon, hogy nem kezeli elég komolyan az egyik fél a kapcsolatot. Nincs értelme túl komolyan venni ebben a korban, kezdem azt érezni...
2016. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Sose volt még barátom és minden barátnőmnél azt látom hogy mennyire boldogok és át szokott futni a fejemen hogy milyen érzés lehet ezt meg azt csinálni de végül mindig ott kötök ki hogy nem bírom elképzelni magamat egy kapcsolatban. Szóval ebből arra következtetek hogy nem is állok még olyan szinten de azert furcsállom azokat a 12-13 éves lányokat akik már nem szüzek és isznak meg dohányoznak és visszagondolni arra hogy én akkor miket csinaltam... meghökkentő. Szerintem ezeknek a lányoknak nem lesz eredményes kapcsolatuk és azok akik eredményes kapcsolatot szeretnénk előbb-utóbb megtalálják és ez csak a választottjukon múlhat :) (remélem nem bántottam meg senkit és nem mondtam nagy hülyeséget ilyen későn)
2016. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is, előttem válaszolókkal egyet értek. :D

Nekem most van a második kapcsolatom(fél éve), az első majdnem 2,5 évig tartott. Volt barátommal elsősorban azért lett vége, mert elhanyagolt. Hosszú, és nem is írnám ki nyíltan a részleteket. Eleinte magamban kerestem a hibát, nagyon szerettem a pasit, de több ismerősöm mondta, hogy nem rajtam múlt, mindent megpróbáltam, nagyjából ez a lényeg. Egyikük sem az a típus, hogy szépítsen, megmondják amit gondolnak. Nem is szeretem ha valaki nem teszi, szerencsére szembe tudok nézni az igazsággal, még ha esetenként nem is tetszik. Nekem sem a volt barátom, se a mostani nem tizenéves. Van ebben a korosztályban is megbízható, komoly gondolkodású, se sajnos ritka. Én sem sok hosszú kapcsolatról hallok. Egyáltalán azt sem értem, kamaszok min tudnak "veszekedni"? Jó esetben csak a suli van, semmi életbevágóan komoly dolog, ami egyszerre mindegyiküket érinti. Csak találkozgatás, és nyáladzás... :D Na, szóval... Szerintem a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy legyen minden megbeszélve. Az is, ami nem tetszik. Ha ezek felett elsiklanak egy kapcsolatban, stresszes helyzetben előjöhet, sokkal durvábban, és akár a kapcsolatot is tönkreteheti valami apró hülyeség. Legjobb mindent nyugodtan szóba hozni. Én úgy szoktam ha ilyesmi adódik, hogy mielőtt mondom, pár nap gondolkodási időt adok magamnak, nem akarok valami elhamarkodott hülyeséget sem a párom fejéhez vágni, mert mondjuk épp ideges voltam. Ha valami egymástól teljesen független problémánk van, mégis sikerül a másikkal bunkónak lenni, ilyen is előfordul, de tudjuk ilyenkor milyen a másik, nem vesszük komolyan, aztán bocsánatot kérünk... :D Sokszor hallom, ahogy kamaszok duzzognak a net két "végén", és úgy gondolnak egymásra, mint valami űrlényre... Sokan nem tudják még helyesen kezelni az emberi kapcsolatokat, nekik mondhatok bármit, úgysem értik. Valaki felnőtt korára sem tudja elsajátítani a képességet, lásd Mónika Show... :D De ezért is más egy "tini-kapcsolat", mint egy felnőtt. Én is gondolkodtam már sokat, hogy egyáltalán mit kéne ilyenkor mondanom, vagy érdemes-e tizenévesen párkapcsolatba kezdeni... Szerintem emberfüggő ez. Már egy itteni hosszabban kifejtett szövegből meg lehet állapítani, hogy ki elég érett hozzá, vagy épp ellenkezőleg.

Ööö, hogy mit szeretek a páromban és mik a negatívumok... :D Az előbbit a végtelenségig tudnám sorolni, de pár dolgot mindenképp kiemelnék. Mégpedig: megbízható, intelligens, jó humorú, törődik velem, megbecsül, és természetesen vonzó. *-* A negatívumok inkább a kapcsolatra vonatkoznak, azaz nem kettőnk között van a probléma, hanem a helyzetünkkel, de ez rendeződni fog még idén.

17/L(kevesebb, mint 1 hónap múlva 18)

2016. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!