Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire reménytelen normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire reménytelen normális párkapcsolatot kialakítani? 19F

Figyelt kérdés

Egyszer volt életemben barátnőm, őt is egy buliban ismertem meg, már aznap este csók is volt, aztán 2 hét ismerkedés múlva 1 hónap kapcsolat lett belőle, de olyan szinten egyoldalú volt, hogy nem bírtam és szakítottam. Szex se lett belőle ugye.. Ekkor 18! voltam, ő 17.

Voltak lehetőségek párkapcsolatokra, de valahogy mindig elcsúszott a dolog, főleg másik csávó képbejövetele miatt, sőt, most, hogy belegondolok, mindig. 2 hete voltam egy buliban, mert már kellett egy kis kikapcsolódás a sok zh után, hamar meg is adta a barát barátnőmnek a barátnője magát (Remélem értitek, tehát a csajbarátom barátnője :) ), smár lett belőle este, megbeszéltük, hogy majd találkozunk. 2x próbáltam vele találkozni, de 16 évesen elvileg "elfoglalt, nincs ideje". Oké, azt mondtam neki, ha majd akar, akkor ír és találkozunk. Én nem fogok egy 16 éves után koslatni.

Akkor a tegnap (ma) este. Ismét elmentünk bulizni egy csoporttársammal, lassan vizsgaidőszak, szóval így egy buli még belefért. Iszogatunk, beszélgetünk, erre egy csoport lány (4 lány) kezdeményez beszélgetést. Oké, belementünk, egész szépek voltak, szóval miért ne. Ittak ők is egy kört meg mi is és elmentünk táncolni. Fél óra múlva már smárolt mindkettőnk a két legszimpatikusabb lánnyal. 2 óra múlva kiderült, hogy akivel a haverom smárolgatott, neki már egy ideje barátja van, de nem zavarta ez a dolog, a haverom azért már tartózkodott ezután. A lány, aki velem volt, ő nem is tudom már hány hónapja szakított az exével, megbeszéltük, hogy majd találkozunk biztosan, nem úgy, mint a múltkori lánnyal. Közben kiöntötte a szívét, hogy milyen rossz volt vele az exe stb. Még kajálni is elmentünk. Aztán az este vége felé egy tényleg, nem egy szép srác jött oda hozzánk, mert ismerte haveromat. Tényleg, beismerem, jó szövege volt és szinte le is vette a lábáról a lányt. Tényleg, nem is figyelt másra, csak a srácra, nyomta a dumát, ő pedig a tenyeréből evett.. Rossz volt nézni. Mondom, nem egy jóképű gyerek, skinnyfat típus, semmi egyediség, csak jó szövege van.(Antiegoista vagyok, de tényleg, azt írom le ami igaz, nem érdekem itt bárkivel is elhitetni, hogy különbül nézek ki nála, hanem ez az igazság véleményem szerint.) Nem szóltam rá, mert nem rajta múlott a dolog, ha a lány nem lett volna benne a flörtben, akkor ez nem történik meg. Vége lett a beszélgetésnek és még csak puszit sem adott, hanem simán elköszöntek és mentek..

Nem tudom most mit csináljak, mert biztosan azt fogja várni, hogy én írjak neki(ha még egyáltalán lát valami esélyt ennek az egész dolognak, mert ezek után vannak kétségeim), de nagyon felidegesített ezzel a flörtöléssel a végén. Miért kellett ezt? Volt egy jó estéje és nekem is, erre elrontja így az egészet..

Én nem csak annyit láttam a dologban, de lehet, hogy ő igen.

Máshol pedig lehetetlen ismerkedni. Műszaki karra járok egyetemen, szóval egy deka lány sincs, lányokkal bulikon kívül kb nem is beszélek, mert nincs lehetőség.

Ja, még annyit, hogy lett volna az este folyamán lehetőségem egy 23 éves nő ismerősömmel bármire, meghívtam egy körre, aztán azt kérdezgette, hogy hogy hálálhatná meg, jajj, de aranyos vagyok, közben fogdosott.. De nem is mentem bele ebbe inkább, öreg hozzám és azért kissé be is volt rúgva. Tehát volt még egy lehetőség, de ez gondolom csak egyéjszakás dolog lett volna, nem szívesen mentem bele.

Na mindegy.. Én vagyok ilyen full szerencsétlen vagy ez teljesen megszokott?


2015. nov. 14. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nekem ebből az jött le, hogy csak bulikban vagy ivás közben próbálkoztál eddig, így normálist lányt nem fogsz találni, akivel komolyabb kapcsolat kialakulhat. Más környezetben is próbálkozz például suli, sport stb. különben csak ennyi lesz belőle, mint a legtöbb esetben, hogy smároltok és annyi, másnap már lehet a csaj nem is emlékszik rád. Persze ezt is folytathatod, amit eddig, de kicsi az esélye hogy összefutsz egy normális lánnyal.
2015. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konditeremben is vannak lányok, de nem hiszem, hogy oda ismerkedni jönnek, szerintem felesleges lenne ott próbálkozni. Suliban pedig mondom, műszaki karon vagyok, ott olyan egy lány, mint esőcsepp a Szaharában. Máshol pedig nem igazán tudok, hogy lehetne.
2015. nov. 14. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok és még annyit hozzáfűzök akkor, hogy nem szabad feladni és próbálkozni kell, majd egyszer összejön valami, egyébként én is hasonló helyzetbe vagyok 19 éves és eddig semmi komoly nem jött össze, bár én nem műszaki karon vagyok. Sok szerencsét majd csak találsz valakit.
2015. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látod, az ilyen bulikban csak rossz ri.bancokat lehet találni. Nem valók ezek a lányok semmire.

Valószínűleg az egyetemen nem csak a te karod van, ott is tudsz ismerkedni. Esetleg pláza, utca, park, kávézó, tömegközlekedés,randioldal,stb. Legalább 100 lehetőség van ismerkedni. CSak ne buliban!!!

2015. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el a haverokkal kavezni vagy pizzazni...es ha meglatsz egy lanyt aki neked szimpatikus akkor menj oda hozza es probalj vele beszelgetni vagy csak kerd el a telefonszamat...lehet regimodinak tunik de meg mindig jobb mint a semmi:) 14/L
2015. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy buliban az, aki az első ismerkedés/bemutatás után simán smárol, vagy annyira csak adott pillanatban jól akarja magát érezni, vagy már van benne annyi pia, hogy vagy nem is érdekli igazán, hogy kivel, vagy nem is fog emlékezni rá nagyon.

Lehet buliban is ismerkedni, számot cserélni, de egy jó megalapozott beszélgetés kell legalább, ezen kívül van egy csomó más lehetőség, ahol lehet ismerkedni. A műszaki karokon kevés a lány, de pl a tanári vagy pszichós karokon meg fiúk vannak kevesen. Ezeknek a karoknak is van egy csomó rendezvényül, ha más nem egy filmklub, ahova külsősök is elmehetnek. Sok sikert!

2015. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!