Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyira jó lenne megismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyira jó lenne megismerkedni egy normális lánnyal. Szeretnék egy normális barátnőt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig egy kapcsolatom volt és elég sokszor koptattak le. Meg hát szerintem nem vagyok elviselhetetlen.

2016. jún. 13. 00:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
13/F vagyok
2016. jún. 13. 00:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a kajmán szigeteket ajánlom talán ott még akad..ebben a témában elég sokat fantáziálok. Ja amúgy a másik elérhető, ha rátöröd a szoba ajtót mert a normális nem igazán mozdul ki ilyen sok hülye ember közé:D A hülyék álltalában kint vannak az utcán mutogatják magukat nőknél ez a jellemző felállás..ROHADT szép a legtöbb , de belül 0 szerintem ezt te is tudod. Szóval nem tudom a kajmán szigetek szerintem nem rosz megoldás, de amúgy nyugodjál meg találni fogsz normálisat velem együtt, de csak akkor amikor már megették a hülye nők az agyunkat, és már a butához is hülyék leszünk:D! Viccet félre téve kikell fogni...ennyi
2016. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ismerkedj csak ismersz csajokat beszélgess velük és hívd el őket randira
2016. jún. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs. Ha jót akarsz kerüld el őket.
2016. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Csak az a baj h vidéken lakom, és a körülöttem lévő lányok hát izé vagy nem tetszenek v esélyem sincs náluk szóval hát ez van. De tényleg köszönöm szépen az eddigi válaszokat és várom a többit.
2016. jún. 13. 10:09
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Menj vissza akkor legózni!
2016. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces. 😑
2016. jún. 13. 13:25
 8/11 anonim ***** válasza:
én meg egy normális fiút, nehéz az élet..
2016. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hallgass #3-ra azokat a lányokat akiket ismersz MIND HÍVD EL RANDIRA XDDD természetesen egy helyre egy időpontra!!


(amúgy meg, elmondom a trükkjét :D, megkérdesz valakit hogy "Mit tegyek hogy jobban tetszek a csajoknak?" és azt teszed (javaslom a szüleidet) + kikapcsolod a gépedet és nem kérdezel ilyen marhaságokat ;) szurkolok)

2016. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolkodj ezen. Ugyis jonni fog, amikor nem szamotasz ra es fiatal is vagy meg. Van idod :)
2016. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!