Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek a bátyámnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek a bátyámnak csaj hogyha mindig itthon ül?

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok és ő 18.

Nagyon aranyos fiú és nagyon szeretem. (A barátnőim is)

Szeretnék neki egy barátnőt szerezni mivel elmondása szerint nagyon szeretne,de nem mer keresni....ráadásul sosem megy sehova... az iskolán es a sportoláson kívül,amit egyedul csinál.


Mit tehetnék? :( Már azt is megcsináltuk hogy egyszerre 2 barátnőm is vele aludt,de semmit nem mert csinálni.


Ha így halad akkor garantáltan nem lesz barátnője... és én ezt nem akarom.

Még barátai sincsenek...

Olyan rossz nézni hogy hazajön a sulibol és csak rajzol vagy fekszik az ágyán.


2016. jún. 13. 20:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Én: 16/l
2016. jún. 13. 20:51
 2/10 Egyenes út ***** válasza:
100%
Növeld az önbizalmát,azzal hogy állandóan a baránőidet áthívod hozzád,és valamiennyire "megszokja" a női társaságot,és nem fog félni...:)
2016. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom szerintem ez nem megy parancs szóra..a félelmét magának kell legyőznie ami mindenkinál máshogy zajlik először. Amúgy bárcsak az én nővérem elhozta volna mindig a barátnőit hozzám mocskos jól néztek ki ...mindegyiket megdugtam volna lehet ezért nem is hozta el:D...szerencsés a bátyád.
2016. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem hogy segíteni akarsz, meg nagy a szíved, de pont még lehet jobban kellemetlen helyzetbe hozod őt ezzel és még ezután se lesz senkije. Nem lehetsz a dadusa aki keres neki barátnőt, meg mindent megold helyette! Egyszerűen sok lánynak is (aki normális) annak is ciki lenne hogy neked kell összeszedni a testvéred előtte. Ha majd hiányzik neki egy lány...rákényszerül hogy szerezzen magának!
2016. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne egy 2 évvel fiatalabb húgom és hozná a barátnőit, nem haboznék, pedig én is olyan vagyok, mint a bátyád:D Csak mivel már nincs suli, így csak edzőterembe járok, máshova nem. Mondjuk egyébként ha mindenképp a barátnőid közül akarnád összehozni valamelyikkel, akkor kérdezd ki őket, és ha nincs olyan, aki belemenne, akkor őket hagyd, ha több van, akkor amelyik a leginkább, aztán egyesével vidd fel őket a bátyádhoz. Barátnőd, aki épp ott van, nyomuljon kicsit, stb.
2016. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább középutat kellene találni. Ne próbáld meg rátukmálni egyik barátnődet sem, de gondoskodj róla, hogy megismerje őket.

Pl. ha áthívod őket, csináltok valamit együtt, vonjátok be a bátyádat is. Pl. kártyáztok, kérdezd meg tőle, nincs-e kedve csatlakozni, vagy ha filmeztek, úgyszintén. Ezt rendszeresen, akkor lesz alkalma összebarátkozni velük és ha valamelyikük tetszik neki, azt neki kell megoldania, esetleg abban segíthetsz neki, hogy kipuhatolod, h aki bejön neki, annak tetszik-e.

Ha ez nem jön össze, akkor legalább szocializálódik kicsit is van esélye barátokat találni. ;)

2016. jún. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dobd rá a csajt
2016. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de szívesen barátkozom a sráccal :D (nem-nem vagyok meleg) csak barátai sincsenek :3

17F

2016. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, mert lehet valami enyhe depressziója. Fontos, hogy sokat kérdezd (rávezető kérdésekkel), és először csak felüleletesebb témáktól indulva, a mély felé haladva. Röviden: hagyd, hogy ő engedjen be a gondolatai közé.

Egyébként az ő élete, az ő döntése. Akkor lesz barátnője, amikor ő akarja.

2016. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"megcsináltuk hogy egyszerre 2 barátnőm is vele aludt,de semmit nem mert csinálni."


Most komolyan....mi a rákot kellet volna csinálnia? :D

2016. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!