Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme Magyarországon...

Kisherceg25 kérdése:

Van értelme Magyarországon "élni" ha itthon nincs meló, nem lehet megélni, és még normális lányt sem találni, aki nem felszínes (lové, külső), még boldogan sem lehet élni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 01:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs. :/
2013. dec. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ismered Tedet?
2013. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
szerintem meg lehet élni és még normális lányok is akadnak, de még boldog is lehetsz.
2013. dec. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Pénzért, és munkáért érdemes külföldre menni, de a lányok ott se fognak szóba állni veled, erre készülj fel pajtikám.
2013. dec. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha itthon nem találsz normális lányt akkor benned van a baj ;) melót is lehet találni csak úgy keresed mint a normális lányt meg is lehet élni ha harcolsz és küzdesz de ehhez kevés vagy ha vadászni kéne már te rég éhen haltál volna
2013. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Nincs. Menj nyugodtan Boszniába.
2013. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Megélni meglehet, a lányok meg inkabb ott tapadnak a pénzre, ahol keves van belőle. Azok között keress akiknek akad, de nem tul sok a pénze.
2013. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Csak akkor, ha nagyon jól beszélsz az adott ország nyelvén, ez nemcsak az ügyintézés és a munka miatt fontos, de az a beszélgetés ami megreked az Én Tarzan, te Jane szinten, az nem fog bejönni a csajoknak.

Felszínes, pénzre utazó csajokat pedig külföldön is találsz, és normálisakat is otthon, csak nem a cicikidobós plázacicákat kell nézegetni, hanem a szürke kis verebeket.

2013. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nos én külföldön élek lassan 2 éve es elmondhatom neked hogy ismerkedés szempontjából a lehető legrosszabb... pénz és meló szempontjából pedig kiváló. azoknak akiknek van munkájuk itthon, betolták őket oda, vagy szarér hugyért dolgoznak, de az biztos hogy a mi generációnknak nem sok babért terem itthon.

egyetlen egy dolgot érdemes itthon tanulni amiből tisztességesen meg lehet élni és rögtön felvesznek az a mérnök. de én ha ujrakezdhetném és tudnám amit régen nem tudhattam akkor csak egy szakmát csináltam volna és irany külföld.

2013. dec. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Hol próbálsz normális lányt találni?
2013. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!