Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a hátam mögött akarják...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a hátam mögött akarják megtudni a csajok van-e barátnőm? Miért nem jön oda hozzám egy se megkérdezni?

Figyelt kérdés

Olyan "hírek" jutnak el hozzám hogy egy csomó csaj (már kb 10-ről tudok) mindenáron azt akarja megtudni van-e barátnőm, milyen csajok jönnek be nekem.

De mindezt a hátam mögött a "haverom haverjának a haverjától", szóval még véletlenül se szemtől szembe.

És megy a fácsén a találgatás hogy "láttak-e már engem valakivel" meg olyan csaj is akad aki állítólag tudja rólam hogy a fiúkat szeretem... mert mi okból ne lenne barátnőm (más oka nem is lehet ugye-tyúkagy...)



A kérdésem annyi: ez a rakat liba aki lassan magánnyomozót fogad hogy kiderítse van-e csajom meg milyen az ideálom-miért nem jön oda hozzám? Te ferikém van barátnőd?

Mi lenne ha engem kérdezne meg? Mit gondol-előkapnék egy stukkert és lelőném???


2016. jún. 14. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért mert tetszel nekik, vagy valamelyik barátnőjüknek és nem mernek oda menni hozzád mert félnek attól hogy rájössz hogy tetszel nekik és végül visszautasítanád őket. De egyébként meg azzal le tudod őket koptatni hogy megkéred egy barátodat hogy kézen fogva sétáljon veled végig az iskolában és akkor máris leszállnak rólad mert azt hiszik hogy van barátnőd.
2016. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
beszariak, van ilyen.
2016. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert felnek, raadasul lanyok es szamukra ez sokkal egyszerubb es logikusabb mod a valasz megszerzesere.
2016. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jó na mond meg nekik van hej még csak 16 feleséged meg 50 gyereked van :'D
2016. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem mondok én nekik semmit se.

Amíg nem méltat arra hogy face to face kérdezzen tőlem egyenesen addig levegők ezek a libák számomra.

Gebedjenek meg utánam.

Nem engem érdekelnek ők, hanem fordítva.

Van szája tud beszélni.

2016. jún. 14. 13:28
 6/9 A kérdező kommentje:

"s logikusabb mod a valasz megszerzesere."


Ja és nem szerezték meg a választ. Senki se tudhatja van-e barátnőm. Az hogy a suliban meg környékén senki se látott még csajjal az semmit se jelent. Attól még háremem is lehetne.

2016. jún. 14. 13:29
 7/9 A kérdező kommentje:

"Mert felnek, "


Na de mitől? Tőlem?

165 cm 55 kg. Tőlem?

2016. jún. 14. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy te mennyi idős vagy illetve az adott lányok hány évesek. Ha 13-16 évesek éretlen tinilányok akkor miért vársz tőlük érett felnőtt viselkedést?:) Ha komoly kapcsolatot szeretnél ne ilyen gyerekes kislányokkal törődj. L
2016. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jaj hát naiv vagy te....

Méghogy érettség...

Bátyámmal hasonló eset történt a munkahelyén pedig ott felnőttek vannak bőven 20 felett....

nesze neked érettség.

Ott is a libák a háta mögött egymástól akarták megtudni hogy "szerinted van nője"..


Érettség... libák.

2016. jún. 16. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!