Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebii0207 kérdése:

Hol lehet ismerkedni normális fiúkkal 16-21 éves korig?

Figyelt kérdés

Olyan pasit keresek,aki elfogad olyannak aki vagyok,aki szeret,akinek van humora és romantikus.

Akár társkereső oldalak is érdekelnek.

Kérlek komoly kapcsolatot akarok.

16L



2016. jún. 15. 10:51
 1/9 anonim válasza:
Mert a környezetedben nem találsz ilyeneket?:O
2016. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mert milyen vagy?
2016. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Pedig megesküdtem volna,hogy a Felnőtt párkapcsolatok rovatban vagyok. :D
2016. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Felnőtt párkapcsolat? Ne viccelj, kérlek!


Az "elfogad olyannak, amilyen vagyok" meg egy annyira szánalmas szöveg, hogy el sem hiszem! Te magad sem tudod, hogy ki vagy, évről évre változol, ez a korosztályod sajátossága. Nagyon nagyon általános, amit ide leírtál, és elhiszem, hogy magányos vagy, de ennek nem ez a módja! Annyi farokverő kockát szedsz itt össze, hogy hajthatod majd őket nyár végéig, mire lekopnak! Menj ki a világba, nézz körül, beszélgess, válassz hobbit és élj! Hagyd a gyakorit! Ez itt esélytelen!

2016. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez zseniális. Úgy leszűkítetted a kört mint ha én azt írnám ki hogy keresek egy hosszú és barna hajú lányt:D
2016. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mért, milyen vagy?
2016. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én 21 évesen nem akartam 16 éves barátnőt, a 18 is kevésnek tűnik. persze te érett és okos vagy gondolom...
2016. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
16 évesen miért akarnak az emberek társkereső oldalakhoz folyamodni? Te jó isten... egyébként egy 16 éves (majdhogynem kislány) miért akar 21 éves fiút maga mellé? Az érdeklődési körötök sem passzolna, nem beszélve a többiről...
2016. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hanyagoljátok már ezt az érdeklődési kör dumát, honnan tudod, hogy mi érdekel egy 21 évest. Nem minden ember egyforma.
2016. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!