Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális huszonévesekkel hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális huszonévesekkel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lányokkal szeretnék megismerkedni, de elkeserítő a helyzetem.


társkereső - soha többet!

szórakozóhely - nem az én stílusom!

egyetem - ide már nem járok sajnos!

munkahely - ott nincs!

hobby - ott sincs!


Maradt: ismerősökön keresztül. Na, ezt jól megszívtam! Egyéb ötlet?



2016. febr. 11. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
az a nagy otletem, hogy ismerkedj tovabbra is az osszes helyen, es ne add fel ;)
2016. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem nagyon lehet. A mai világban a társkeresés nagyjából olyan, mint az álláskeresés. Hiába van úgymond sokkal több lehetőség, ha az egész olyan bizonytalan. Bepróbálkozhatsz társkeresőn meg tökömtudján több 100 lánynál is , mégis olyan esélytelennek, értelmetlennek tűnik az egész( ahogy az álláskeresésnél is rengeteg önéletrajzot kell írni, interjúra menni ,mire összejön valami, aztán az meg lehet nem fog annyira tetszeni , és akkor választhatsz, hogy elviseled, vagy folytatod a reménytelen keresgélést). Csak akkor vannak jó esélyeid , ha te vagy valamiben a legjobb, ha kiemelkedő vagy, ha felfigyelnek rád, illetve ha "protekciód" van, vagyis ismerősökön keresztül ismersz meg lányokat. Ezenkívül még a mázliban bízhatsz, és várad a sült galambot, de hát azt jól tudjuk, hogy a szerencsére nem lehet jövőt építeni, az olyan lenne mintha szerencsejátékokból akarnál megélni.
2016. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Huszon-hányévessel szeretnél ismerkedni? :)
2016. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
20-26
2016. febr. 11. 15:34
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor a felső határodon vagyok:)
2016. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én meg az alsó határodon. Amúgy meg sok helyen lehet ismerkedni.
2016. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
GYK-n XD 20/L
2016. febr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valts munkahelyet,vagy keress mas hobbit....vagy vegyel erot magadon es megis menj el szorakozohelyekre...attol fugg ki a legfontosabb szamodra,ha a baratno a prioritasod akkor lehet hogy megkell ezeket a dolgokat lepned:)
2016. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Clark Kent.. ***** válasza:
50%

Aki tud ismerkedni, az bárhol. Még a buszmegállóban is felszedhet egy csajt.


Aki meg nem tud, annak vagy korlátozottak a lehetőségei, vagy végleg bezárul a kör.

2016. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

munkahelyen nem szerencsés összejönni senkivel, szórakozóhelyre nem egyedül járnak a csajok, egyetem szintén házinyúl kategória


szerezz szárnysegédeket. nekem van egy ismerősöm akit a lányhaverjai beajánlottak egy jó csajnak azzal hogy milyen rendes intelligens stb. és már több mint egy éve jól megvannak. Hozzátenném hogy tényleg rendes a tag de valami miatt biztos vagyok benne hogyha hátszél nélkül kezdett volna flörtölgetni a csajjal akkor az kb le se köpte volna, de a barinők szava szentírás.....

2016. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!