Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzem hogy érdeklem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem hogy érdeklem? Túl paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már kb 2 hónapja beszélgetünk facebookon, az utóbbi 2 hétben minden nap ír. Találkoztunk 4-szer is, jól elvoltunk, legutóbb volt csók is.


Viszont sokszor azt veszem észre hogy sokáig nem érdeklődik, pl 1-2 óráig semmit nem ír mikor ráérne, és nagyon zavar, hogy nem mindig ír amikor teheti, mintha nem is érdekelném igazán, mással beszélne. Meg régebben lemondta a randikat hülye kifogásokkal, sokszor napokig nem keresett. Be is vallotta, hogy akkor tényleg csak kifogásokat keresett, mert akkor még más érdekelte igazán.


Most már minden nap ír, úgy vettem észre hogy érdeklem, sokszor féltékenykedik, és aggódik, ha pl én nem írok neki vissza hosszabb ideig. Mondta, hogy bízzak benne, megérti hogy ezek után nehéz lesz bíznom benne, de mindent megtesz azért, hogy elnyerje a bizalmam, és azt is mondta hogy már nem beszél azzal a másik lánnyal.


De valami miatt mégis rossz előérzetem van vele kapcsolatban, nem bízom benne. Folyton attól tartok mint amit az elején is csinált, hogy lemondja a randikat, nem fog keresni napokig és aggódok amiatt hogy esetleg még más érdekli.. Oké, még csak ismerkedünk, nem találkoztunk még túl sokszor, de én már nagyon kedvelem és fogalmam sincs hogy én tényleg érdeklem-e, lesz-e kettőnk között komolyabb is.


Miért nem érzem ha valóban érdeklem? Miért aggódok folyton miatta? Paranoiás vagyok, vagy jogosak a rossz megérzéseim?



2016. jún. 17. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

wait, what


Akkor ti most jártok? Ezesetben meg kéne beszélni, hogy mi a bánatért hanyagol el ennyire, egyébként meg wtf, akkor miért csókolózol vele n shit.

2016. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolat alapja a bizalom :3, ha ez hiányzik belőled, akkor hagyd ott a srácot, vagy tanulj meg bízni benne :3

17F

2016. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a tapasztalata :)

Az én kapcsolatom most ért véget viszonylag hoszabb idő után

Random jött nagyon, szerintem ő sem és én sem gondoltam volna hogy köztünk bármi is lesz de lett :)

És jó volt, nagyon sok kellemes emlékkel

Aztán jöttek a problémák amik ebben az esetben már az elején megvannak

A másik hanyagolása, az hogy fontosabbak a haverok

Nem tudom mennyi idősek vagytok, ezt jo lenne tudni

Úgy érzem neked túlságosan fontos már ez a fiú, de te még nem vagy fontos neki

Nem lehet így tanácsot adni mert nem ismerjük a fiút

De azt tanuld meg hogy a szavaknak nem szabad hinni

Igérheti neked hogy megváltozik és azon lesz hogy elnyerje a bizalmad stb....mindegy mit mondd, a tettek sokkal fontosabbak mint a szavak

Neked a legnehezebb az lesz ha tényleg komolyra fordulnak a dolgok, hogy elfeletsd azt amit tett a múltban

Mivel gondolom fájdalmat okozott, félni fogsz hogy mégeszer megteszi és minden elfelejtett telefonhívásban egy másik lányt fogsz látni

Személyes tapasztalat, nekem ez nem ment sajnos hogy túllépjek ezen :/

2016. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!