Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Már nagyjából 13 éves korom óta szeretnék barátnőt, de senkinek nem kellek. Igaz hogy már úgy hatodjára kérdezem, de mivel még mindíg nincs barátnőm, így nem kaptam értelmes választ. Bármire képes lennék azért hogy egy kedves, normális lány (külsőre,belsőre) észrevegyen. Nem vagyok egy örjöngő gorilla, és az értelmetlen vakmerősködés sem szokásom.Eléggé bánt, ha animét nézek az könnyít, de az alapproblémát nem oldja meg.


Itt egy kép rólam: [link]


Ez pedig nagyjából a humorom :D :

https://www.youtube.com/watch?v=sEPhTeaGd84


Ha valameikben hibát talál valaki, nyugodtan szóljon ;)



2016. máj. 21. 00:29
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és kérdezni is lehet, ha valaki pontosabb infókat akar.
2016. máj. 21. 00:35
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy egy nyafogós kis рöcs vagy.

"Bármire képes lennék azért hogy..." Hát akkor tegyél érte bаszd, menj el csajozni, ismerkedj, szerezz hobbit, ne csak várd, hogy valami idióta, majd GYIK-on rádtalál és minden az öldetbepottyan. Neked, meg miután egy lány, akinek bejösz rádír, csak annyi dolgod, hogy pötyögj a billentyűzeteden, hogy milyen jó, hogy egymásra találtatok...

2016. máj. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem hiszem hogy ez a gond de leírom: szerintem a terrorista merényletekkel így nem kéne viccelődni. Szoktam bírni a morbidabb dolgokat is, de ez nálam átlépett egy határt. Amúgy ne a sültgalamra várj, próbálkozz a lányoknál és egyszer csak lesz valaki aki nem mond nemet.
2016. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát próbálkozom is, kedveskedek neki meg ilyesmi, de akármeik kis csontvázalkatú gyerekes srác jobb nekik mint én.
2016. máj. 21. 00:44
 5/26 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem érdekel az internetes társkeresés. Nem isgazán használom kockulásra a telefonom, inkább zenehallgatás, világítás, féyképezés, stb. szóval outdoor dolgokhoz.
2016. máj. 21. 00:51
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez fordítva van :P.. 17 éves vagyok, nem akarok barátnőt a csajok meg folyton ilyen cuki üzeneteket küldenek, ami nagyon kínos néha, de hát ez van :/.. Én nem vagyok pawa se ecset, hanem egy sima sportos srác, aki a haját úgy hordja, ahogy szereti.. Most pl eléggé hosszú leérne az államig, ha úgy hordanám, de nem úgy hordom :). Nem is hátra kötve.. Szóval esetleg stílus váltás? Te jól szoktad magad érezni a bőrödben?? Próbáltad már teljesen magadat adni? Nem olyan nehéz barátnőt találni ebben a világban.. Állj a sarkadra és tedd meg az első lépést még egyszer.. Ha nem akkor újra, ha megint nem, akkor újra.. A nagy számok törvénye szerint előbb utóbb kell jönnie egy olyannak, akivel szimpatizáltok! Szóval sok sikert!

17F

2016. máj. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a terroristás témát hanyagolni kéne.
2016. máj. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%

Hatodjára kérdezed és még mindig nem kaptál választ, ezért nincs barátnöd?

Jó nagy hülye vagy.. ha kapnál értelmes választ egyből lenne bararnod?

Menjél ki a való életbe és ne otthon vertd a lopmost azon sírva hogy jaj neked mikor lesz barátnőd. Ismerkedj új emberekkel, járt el sportolni. Ne legyél puhap*cs, és válts stílust. Szerezz be inkább kontaklencsét, és a hajad csináld jóra.

De ha tényleg semmit nem csinálsz az ügy érdekébe, akkor magadra vess, ne a kommentelőkre.

2016. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos vagy :D csak túlságosan ra gorcsolsz a dolgokra. Illetve nem vagy az a tipikus mai lanyok ideálja Szoval ezert sincs sok "rajongod" .
2016. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Jo tudjátok mit, ezentúl inkább lányok válaszát szeretnem.
2016. máj. 21. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!