Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkedik/viselkedett így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik/viselkedett így?

Figyelt kérdés
Van egy srác, elballagott. Jóképū, magas, vicces. Mindíg olyan kedves volt velem, de volt amikor nem volt kedve, olyankor csak köszönt. Gyakran hozzám ért, a derekamat szorította meg, vagy csak átkarolta a háturól a vállamat, megölelt. Felvett a hátára. Viszont mióta jobban ismerem barátnõje van. Egy évvel kisebb vagyok nála, de valósszínū, hogy miután én is elballagok megint egy iskolába fogunk járni. nyáron is találkozunk táraságban. Mikor elballagot nem jött oda hozzám, csak intett a tömegbõl, mosolyogva. Elõre is köszönöm a válaszokat <3

2016. jún. 17. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azert mert szerintem tetszel neki. Nem akarlak elszomoritani de ha szakitana a csajaval te lennel a masodik. Szoval ha majd nem kell neki az a csaj te jossz. Ket vasat tart a tuzben.
2016. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azok alapjan amit leirtal szerintem tetszel neki de a masik lanyt akivel egyutt van azt nem akarja megbantani.



Szerintem te 7.-es vagy es most leszel 8.-os

2016. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most leszek nyolcadikos. Nekem is most kellene ballagnom, csak valahogy úgy jött ki, hogy évvesztes lettem. Nem vagyok ezzel egyedül.

Az kimaradt, hogy becenevet is adott nekem, olyat mint amilyet a szerelmesek szoktak egymásnak. Velem nagyon közvetlen. Nem olyan régen, poénból átsétáltunk kézen fogva meg ugrálva a folyosón.

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 17. 23:58
 4/5 anonim válasza:

Szerintem nagyon tetszel neki



De lehet 1 kerdesem nem veletlenul a 10.keruleti sulik kozul az egyikbe jarsz mert ott is pont van egy ilyen szitu

2016. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen <3

Válaszolva a kérdésedre, nem :)

2016. jún. 18. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!