Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kivel milyen a...

Kismamák! Kivel milyen a párja/férje szóval az apuka? hogyan viselkedik/viselkedett pláne az elején vagy mikor nőtt a poci, vagy a végén, erre lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hármasikrekkel vagyok terhes, ezért veszélyeztett is vagyok, itthon kell feküdnöm, majd a 20-24. héttől pedig a kórházban. A férjem a világon a legdrágább! Egy szavam se lehet rá, vagyis csak jó! Soha nem tudta, hogy kell pl. a mosógépet elindítani, vagy egyáltalán hozzáfogni a kitakarításhoz, na mostmár tudja, és ha meglátja, hogy bármit csinálok, akkor rámszól. Mindig minden jót hoz haza nekem. Akármit kérek, az egy-két óra múlva itthon van. És nagyon kedves, beszélget a babáinkkal, puszilgatja a pocim. Néha el se hiszem, hogy találtam ilyen jó férjet!

14 hetes vagyok

2009. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Párom kezdeteben nem akarta a babát és ahogy nőtt a pici a pocimban úgy változott át.Igaz nagyon sokat harcoltam érte.Decemberben megszületett a fiúnk és ő azóta apaként viselkedik.Imádja,szereti,foglalkozik vele.

7 hetes baba anyukája

2009. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
az én párom (nem vagyunk házasok) nagyon figyelmes volt, most is az, hogy már megvan a baba. Sokat hiányoztam az első hónapokban a munkából, mert nagyon hányós voltam, sosem vetette a szememre, pedig a pénz nagyon kellett. Amikor kívánós voltam, rögtön ugrott, egyszer még szilvásgombócot is csinált, máskor meg krokettet, mert azt kívántam, pedig nem egy nagy konyhatündér. Később is nagyon aranyos volt, sajnos a 3. harmadban külföldön volt, épphogy hazaért a szülésre. A szülés után ő segített fürdeni, császáros voltam, nehezen mozogtam. Hetekig itthon volt, mert nagyon nehezen ment a szopi, volt, hogy fejni is segített. Most lesz 6 hónapos a manónk, most is sokat segít, nagyon szereti a babát. Nem szoktam terhelni hétközben, mert sokat dolgozik, de arra mindig figyel, hogy fürdetésre itthon legyen. Még nem fürdette egyszer sem, de mivel minden másban sokat segít nem is erőltetem. Hétvégén pedig az egyik nap biztosan babázik délelőtt, hogy én is tudjak egyszer sokáig aludni egy héten. Úgyhogy azt hiszem jól választottam. :) Már csak egy kis lagzi hiányzik a boldogságomhoz. :)
2009. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk az elején nagy volt a rémület, meg az idegenkedés, de egy rossz szava nem volt, és segített mindenben, mert veszélyezetett terhes vagyok a 7. hónap óta.

Azóta, hogy elkezdett nőni igazán a poci a 10-12. hét környékén, már viccelődött, olyan, volt, mintha kezdené feldolgozni, hogy apa lesz.

Azóta összeházasodtunk, meg nagy lettem :-D, és beszél hozzá, meg puszilgatja a pocakom.

Szóval nekem is csak jó szavam lehet róla, noha az elején nagyon félt.

Főleg akkor változott meg, amikor látta és érezte is a manó mocorgását. Most már Ő is várja, hogy kibújjon, és szemtől szembe lássák egymást :-)

31 hetes pocis

2009. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem jobban örült mint én amikor kiderült,h. baba lesz. Én meg voltam ijedve picit meg fel sem fogtam egy darabig.

Azóta is nagyon aranyos velem most már ott tartunk,h. minden telefonbeszélgetés alatt elmondja,h. szóljak,h. ha menni kell. Már alig várja.

Egyébként meg nem nagyon simogatja a hasan meg nem beszélget vele meg ilyesmi. Néha 1 puszit ad rá amikor elmegy dolgozni de ennyi. Valahogy nem tud azonosulni a pocakkal vagy nem tudom. Vagy talán szégyellős?


Üdv

37 heteske

2009. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én ha kivánhattam volna sem tudtam volna jobbat kivánni!!

A terhességem alatt végig elkisért minden vizsgálatra,védönői tanácsadásra,szoval mindenhova ami csak a terhességel kapcsolatos volt!!sokat beszélt a pocakomban lévő kisfiunkhoz is!A szülésnél is bent volt végig!Azaz sak bent lett volna mert a vége császár lett!A mütét után nagyon sok törödést és segitséget kaptam tőle!Kötözte a véres sebemet,nem birtam felkelni mosta az alsoneműmet!szoval én nagyon hálás vagyok neki mindazért amit értem tett és segitet!!!

2009. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én férjem is nagyon örült, mikor kiderült, hogy baba van. Bár hozzáteszem, tervezett babó! Imádom látni, hogy hogy mesél másoknak, főleg miután először volt velem uh-n a 12. héten. Teljesen oda volt! És még nem is volt pocim, már puszilgatta. Még csak a 23. hétben vagyunk, de most is olyan jó volt látni, hogy ült mellettem (én feküdtem) és kopogott a babánknak ("hahó, itt van apa") és ő meg válaszolt apának. Olyan boldog volt! Komolyan, már csak ezért is megérte teherbe esni! :) :) :)

Nálunk is van, hogy ha kérek valami, ugrik. Volt, hogy este biciklizett el a hiperbe, hogy bevásároljon, mert megkívántam a gyümölcslevest és este 10-kor csináltuk meg! Odafigyel ránk és nem engedi, hogy cipekedjek. Bár mindent meg tudok csinálni itthon ( igaz néha fárasztó), de ha kérek vamait, azonnal segít! Édes! És bár kicsit "csúnyulok", mármint a mellem, a pocim, a combom már ki van szépen repedve, őt ezek abszolút nem zavarják!

Biztos vagyok benne, hogy bármennyire is fog változni a testem, ő ugyanúgy szeretni fog!

23 hetes kismami

2009. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan jó olvasni ezeket a történeteket.Sajnos az én párom nem ilyen.Szinte még felsem fogta hogy apa lesz pedig már 19 hetes vagyok.Alig kérdez a babáról,ha még is tudom hogy csak azért teszi mert nekem fontos.Pedig olyan jó lenne vele beszélgetni a babánkról,de ha ezt teszem látom hogy nem érdekli inkább már nem is hozom szóba.És ha meg kérdezem tőle miért? Azt válaszolja ő ilyen!Remélem ez majd idővel megváltozik.Úgy érzem csak magamra számíthatok!:(
2009. febr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én párom is egyszerűen tündéri. Minden lefekvéskor simizi a pocakom. Mindent megtesz, hogy az itthoni terhet is levegye a vállamrol, még takarító nőt is fogadtunk. Én ettől olyan boldog vagyok, hogy van nekem, mert az ilyen figyelmes kispapa ritka.
2009. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az en ferjem is nagyon örül a babänak,de valahogy en nem igy kepzeltem el az egeszet.kb,mint az utolso elötti välaszolo.nem nagyon kerdez semmit a babärol,csak esetleg annyit,hogy "hogy vagy?".szoktam neki mondani,meg mutatni neha,hogy hol mozog a baba,de magätol sosem simizi meg a hasam vagy ilyesmi.15hetesen azt mondta,majd biztos akkor fog jobban "babäzni",ha majd lätszodni fog a hasam.hät most lätszodik,de minden maradt a regiben.persze tudom,hogy szeret,es örül,de több erdeklödest värnek töle.eröltetni nem akarom a dolgot,de azert mindegyik het vegen elolvastatom vele a terheses könyvemet,hogy mi volt a heten.remelem ha a baba meglesz,akkor többet fog törödni velünk...boldog babaväräst! :) 21hetes
2009. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!