Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon miért lehet?

Figyelt kérdés

Volt egy lány,akivel több hétig beszéltem. Kb olyan 6-7 szerintem. Nagyon jól elbeszelgettunk, a napok 90% ban reggeltol estig. Flortoltunk is, legalábbis húztuk egymás ágyat. Viszont neki most van barátja. De amióta elballagtunk a sulibol, hiába keresem, nem ir, nem válaszol semmire.

Most rákerdezzek egyértelműen, hogy hagyjam békén inkább, vagy probaljak még egyszer nyitni felé normálisan? Mert nincs az az isten, hogy ne birna.



2016. jún. 20. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy akkor most lehet-e több közetetek..
2016. jún. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De barátja van most. Nem fogom ezt megkérdezni
2016. jún. 20. 01:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Az most olyan lenne, mintha fejjel mennék a falnak kb.
2016. jún. 20. 01:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg, ha nem krédezed meg akkor mit vársz csináljon ő valamit? :''D Tán nem léptél időben, talán túl nyámnyila voltál, már bocsi, de ez a mai fiúkra jellemző.
2016. jún. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert akkor azt kérdezném meg tőle, hogy nem rugná-e ki a barátját az én kedvemert..
2016. jún. 20. 01:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig hagyd békén. Majd pár hét/hónap múlva kezdjél el vele írogatni/beszélgetni!
2016. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Millió meg egy lány van rajta kívül. Ezekre még nem gondoltál?
2016. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem reagál az üzenetekre semmit, nyilván nem érdekled. Főleg, hogy van barátja.
2016. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!