Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van így vele? Valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így vele? Valakinek sikerült ilyen párt találni?

Figyelt kérdés
Megpróbálom leírni milyen vagyok, hogy így könnyebben érthetővé váljon a kérdés. Azt kell rólam tudni, hogy nem is az a csak otthon ülős, magában elmolyolós típus vagyok, sőt nem nagyon szeretek sokáig egyedül lenni, de nem is az a minden hétvégén partizós saját hányásában fetrengős típus. Haverokkal kiszoktunk mozdulni, még ha nem is minden héten, de azért 1 hónapban többször is, jól is szokott esni, de ugyanígy eltudok lenne itthon is, ilyenkor filmet nézek, játszok (általában nem egyedül), ha többen vagyok szeretem a társasjátékokat is, kártyázást is stb. Nem vagyok az a nagy csajozógép, szerintem átlagos kinézetű vagyok, egy kicsit vékonyabb az átlagnál. Nem megyek oda minden idegenhez felszabadultan, nem kezdek el mindenkivel beszélgetni stb, de aki oda kerül a környékemre és megtalálom vele a közös hangot azzal jól el tudok lenni. A lényeg, hogy eddig 2 barátnőm volt, mindkettőt úgy ismertem meg, hogy véletlen összehozott a sors 1-1 helyen, nem hétvégén a kocsmában, nem mutatta őket be senki, csak úgy jöttek. A legutóbbi már jó 2 éve volt és azóta semmi, pedig ki is mozdulok, járok is helyekre, de mint írtam, nem megyek oda random idegenekhez csak úgy. Mostanában kezdtem el azon gondolkodni, hogy mi van ha az a lány, akivel én jól kijönnék meg jól ellennék, az nem is jár pl kocsmába, szórakozóhelyekre stb. Lehet hogy van több olyan lány is akivel jól kijönnék, csak hát soha nem fogok velük találkozni, mert vagy nem mozdulnak ki, vagy ritkán. Ahogy előbb írtam, én sem vagyok az a nagy parti állat és lehet akit én keresek az se lenne, de itt merül föl a probléma. Ha az ilyen lányok nem mozdulnak ki, akkor kb esély sincs rá, hogy megismerkedjek velük, se arra hogy szóba álljak velük, se arra hogy egyáltalán tudjam hogy léteznek. Nem akarom megsérteni az ilyen partizós kocsmázós lányokat, de általában nem azok a fajták akik nekem szimpatikusak, de szerintem nekik sem olyanok kellenének, mint amilyen én vagyok. Na ez itt a probléma, mert egyértelmű, hogy úgy lehet ismerkedni, hogy kimozdul az ember, de akik nem olyan nagyon kimozdulósak azokat hogy lehet egyáltalán megtalálni? Akármennyit gondolkozom ötletem sincs róla és most mielőtt valaki félreértené nem a gyakorin akarok találni valakit és nem is egy társkereső oldalon vagy ilyesmin, csak már egy ideje ezen gondolkozok és hátha valaki rá tud világítani egy olyan dologra, ami felett én elsiklottam. A válaszokat előre is köszönöm. 20F

2016. jún. 20. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
he? :O
2016. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló, leírom úgy, hogy te is megértsd. Hogyan lehetne olyan lányokkal is megismerkedni, akik nem nagyon mozdulnak ki otthonról? Remélem így már érthető.
2016. jún. 20. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan lány akit keresel szerintem inkább moziba jár. Vagy túrázni, parkba. Ilyesmi. Megtalálni az ilyen embereket, pedig főképp interneten tudsz. Nem hiszem hogy sokat segítettem, de próbálkoztam ^^ 15/l
2016. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!