Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, valakinek sikerült már egy értelmes és művelt párt találnia?

Figyelt kérdés

Fiúkat kérdezem, a nőkre elfogultság miatt nem vagyok kíváncsi. Nektek is az a tapasztalatotok, hogy ha nagy ritkán találtok egy értelmesebb, műveltebb hölgyet, akivel normálisan el lehet beszélgetni, nem primitív, hanem kulturált, akkor ő is párkapcsolati téren iszonyúan hülyén viselkedik, irreális felfogása van a párkapcsolatokról és tulajdonképpen ezen a téren egyáltalán nem vall magára, hanem csak ugyanolyan buta mint egy szakadt diszkómoly?

24/F



2016. máj. 1. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen, találtam. A feleségemet.

31F

2016. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez nagyon hízelgő a nőkre nézve...

De igen, apukám talált már: anyát:))

Boldog Anyák napját!:)

2016. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Olyan nő szerintem nem is létezik, aki egyben szép, okos, megértő, értelmes, kedves, hűséges és őszinte. Minden nővel van probléma, mert van amelyik nagyon ronda, van amelyik nagyon hülye és annyit sem tud ki volt az a Farkas Mihály, vagy, hogy mikor lett király Hunyadi Mátyás, ezen kívül sok nőből hiányzik a megértés, ha őszinte vagyok velük az mindig probléma, persze mondják, hogy őszinte pasit szeretnének, csak, ha őszintén mesélek magamról pár dolgot, ami nekik nem tetszik, akkor utána eltűnnek, mint Petőfi a ködben és vissza sem írnak, élőben szintén elég elutasítóak, volt régen, hogy utcán mentem oda egy nőhöz, de meg volt rémülve, mint, ha én lennék a Sacramento-i vámpír, komolyan a nők annyira beszariak, hogy mindjárt megijednek egy férfitól, kivéve, ha a pasi tetszik nekik, mert akkor mosolyogva fogadják az ismerkedni vágyó férfit, egyébként egy átlagos kinézetű sráctól aki nem az esetük úgy félnek, mint, ha az átlagos srác egy tömeggyilkos lenne, ezen kívül sok nő hűtlen, persze sok férfi is hűtlen, de most a nőkről van szó. Szóval nehéz tisztelettudó, rendes, művelt, csinos, megértő, hűséges nőt találni, szerintem lehetetlen.
2016. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Szóval nem sikerült olyan nőt találnom, akivel egymásnak minden szempontból megfeleltünk volna, vagy aki pl. megértő lenne és nem tűnne el azonnal, ha valami nem tetszik, mert ilyenek a nők, hogy lelépnek és nem írnak többet, ha valami bajuk van, gyorsan megfutamodnak, mint a román katonák a nagy erejű szovjet offenzívától 1942. decemberében és a későbbiekben.
2016. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

A feleségem jóval műveltebb nálam, mert én őszintén szólva nem igazán érdeklődöm a művészetek, irodalom, történelem iránt. Elsősorban mechanikai, technikai dolgok érdekelnek, ilyen területen is dolgozom. A feleségem többdiplomás, és több nyelven is beszél. A baráti köre is főleg ilyen nőkből áll.

Persze ami engem érdekel az is szakismeret, műveltség, de nem az amit az emberek általánosan a művelt alatt értenek. Ráadásul nem is olyan széleskörű az érdeklődésem, mint neki.


Mondjuk így tökéletesen kiegészítjük egymást.

2016. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Titusztitusz ***** válasza:
66%
Igen...Találtam...Mégpedig a feleségemet...(És rajta kívül van még egy hasonlóan okos,kultúrált, és művelt netbarátnőm is...)Szóval azt hiszem, hogy ezen a téren én nagyon szerencsés vagyok a jelek szerint...
2016. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Igen azt hiszem én is megtaláltam. Érzem.

De még bátorságom nincs megszólítani....

25/F

2016. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
csak "művelt" lányokat találni, olyanokat akiket 20 éves korukra már van 10-en "megműveltek"
2016. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5%
A nők amúgy olyanok, mint egy aranyos kis nyuszi puszi, mert olyan kis ijedősek, félénkek, gyávák, hogy mindig megfutamodnak. Simogatni valóak az ilyen nők, mert olyan vicces, mikor egy csaj minden ok nélkül fél egy ismeretlen pasitól és ezért nem szeretné megismerni. :)
2016. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Brian, kár erőlködnöd.
2016. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!