Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek eddig miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eddig miért nem jött össze baba? összejöhetne?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk párommal, bonyolult a kapcsolatunk de nagy a szerelem, már lassan 7 éve, közben voltak kisebb nagyobb veszekedések, szünetek de mindig egymásra találtunk. Ezüst gyűrű stb. már 2 éve megszakításosan védekezünk, nem lett baba, de én már lassan szeretnék, neki "teljesen mindegy" szóval már volt róla szó, nem most rögtön azonnali hatállyal, hanem akár 2 éve belül de ha most összejönne, tőlem jöhetne :) legtöbb évfolyam társamnak/régi osztálytársamnak van már élet/házas társ és gyerek :)
2013. aug. 26. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek és egészségesek vagytok mindketten, akkor simán összejöhet. Az első válaszoló meg szerintem nem ide szánta a válaszát.
2013. aug. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

terhes vagy!


..ja nem

2013. aug. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, kövezzetek meg, én 27 vagyok de még a saját tisztántartásomat is épp elég tehernek érzem. már bocs de 20 évesen ennyire üres az életetek, h gyerek kellene bele? nem akartok még szórakozni, hülye fiatalnak lenni picit?
2013. aug. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

legtöbb évfolyam társamnak/régi osztálytársamnak van már élet/házas társ és gyerek


- Hol éltek? :O

2013. aug. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
.
2013. aug. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

CSak azért ne akarjatok gyereket, mert már mindenkinek van. Ó, te jó ég, ennyi ésszel tényleg ne.


A másik gyöngyszem: "neki teljesen mindegy"

Az ilyen szituból szokott az kisülni, h apuka nem segít a babánál, nem pelenkáz, nem altat, nem etet, mert hát te akartad, nem?

Egy gyerek nehogy már úgy szülessen meg, hogy az apjának ő "mindegy". Ne legyen mindegy, akarja egyformán mindkét szülő. Ha csak az egyik akarja, abból mindig baj van.

2013. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!