Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy gondolom énis megkérdezem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolom énis megkérdezem, baj van velem? (többi lent) Korom miatt, az oltogatók kíméljenek! Lehet fiatal vagyok, de én is rendelkezem érzésekkel!

Figyelt kérdés

Szóval,én októbetben leszek 15éves,és úgy érzem nekem semmi sem akar összejönni(mint kapcsolat)Egy átlagos lánynak mondanám magam,semmi extra.160,5cm magas,átlagos testalkat,közepesen hosszú barna haj és barnás zöld szemek.Ápolt bőr,de nem tökéletes.Nem vagyok plázacica és nem folyik le rólam a vakolat.Persze smink,rajtam is szokott lenni!Belsőre;Kedves,megértő,barátságos,bár kicsit visszahúzódó.

Szerintetek mi a baj?


2016. jún. 20. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig jó:P
2016. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom :), beszélgessünk és majd kiderül, persze ha van kedved :)
2016. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresgélsz, ilyen korban lévő fiúk kevesen érettek egy "normális" kapcsolatra.. veled semmi baj nincs
2016. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen:)Irhattok:)
2016. jún. 20. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Magadnál egy-két évvel idősebbekkel ismerkedj szerintem még egy jó darabig. :)

17/F

2016. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 likebike ***** válasza:
Na én lehet kivétel vagyok:)15/F
2016. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

15 éves koromban 19 éves pasim volt. A velem egyidősek akkor (legalábbis körülöttem) még nagyon 'kisfiúk' voltak. :)

Amúgy.. szintén átlagos test, haj stb, belsőre is hasonló vagyok, mint te, az egyetlen különbség, hogy nem sminkelek szinte soha. ;) De ez szerintem teljesen lényegtelen :D

2016. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!