Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek mostanában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek mostanában így a lányok? Nagyon sokan ezt a 'nehezen megszerezhető' kissé antiszociális tumblr-ös attitűdöt veszik fel.

Figyelt kérdés

18/f

Mivel régóta nincs barátnőm ezért az utóbbi időben belekezdtem nagyon a csajozásba. Inkább facebookon ismerkedek de nagyreszt olyan lányoknak írok akikkel már találkoztam vagy láttam őket egyszer-kétszer. A lényeg, hogy van néhány olyan lány akik visszaírnak meg mutatnak érdeklődést felém de mégis mindig kicsit flegmán beszélnek és sosem kezdeményeznék a beszélgetést. Olyan érzésem van néha mintha én erőltetném a dolgot de ugyanakkor ők is partnerek mert nem folytják el a beszélgetést(lehet hogy csak kedvesek és amúgy nem jövök bd nekik). Na és az érdekelne, hogy ez a kicsit flegma, érdeklődés nem túlzottan mutató viselkedésforma úgymond divattá vált(kérdőjel) Tehát azért viselkednek így a lányok mert azt akarják sugározni, hogy nehezen megszerezhetőek vagy csak tényleg nem érdeklem őket.(Most azokról a lányokról beszélek akikkel eddig még nem sikerült semmit sem összehoznom, tehát nem minden lány viszonyul ilyen furcsán hozzám) Volt már sok barátnőm, de most elég nehéz dolgom van. Szerintetek ilyen helyzetben is ki kell tartanom és addig próbálkoznom ameddig egy talit össze nem hozok vagy hagyjam mert egyszerűen nem érdeklem egyeseket. Egyébként ha van ezzel kapcsolaban érdekes sztoritok szívesen meghallgatom' mert azokból is lehet erőt meríteni. Példáúl olyan eset hogy hetekig hónapokig fűztetek egy csajt-srácot és nagy nehezen összejött vagy az esetek többségében reménytelen.



2016. jún. 21. 04:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért de hajnali négy van és csak gyorsan kiraktam a kérdést*
2016. jún. 21. 04:19
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos èn is sokszor tapasztalom ezt a flegma stílust annak ellenère hogy normális dolgokról beszèlek a lánnyal.Azt vègkèpp sajnálom hogy ez lett a menő.Tisztelet a kevès kivètelnek!
2016. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is antiszoc vagyok, de leginkább azért mert rühellem az embereket, egytől egyig, nemtől függetlenül. Ha valaki próbálkozna nálam és engem érdekelne, akkor ezt tudatnám vele, sajnos túlságosan is. Mert ha egyszer megszeretek valakit utána nagyon ragaszkodó leszek. És ezzel van gond, hogy az is baj. Én mindenhol azt látom hogy a pasiknak kihívás kell, unalmas az akit könnyű megszerezni, ezért csinálja ezt minden csaj. Nem akarnak könnyű prédának tűnni.
2016. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A volt barátom is addig dumált velem éjjelnappal míg beleszerettem. Elég könnyen bevallottam miután ő ismmm Pedig tudom, hogy nálam az ipyen sokáig tart. Aztán mi lett? Közölte, hogy már elmúlt a láng és dobott. Hát köszönömszépen de nem kérek ebből többet. Amíg fűzögeted a csajt addig is foglalkozol vele és nem hullik az öledbe minden...

Nos nekem ez a tapasztalatom, és talán más lányok is ezért ilyenek.

2016. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azoknak vissza se írok,akik nem jönnek be.Szóval ha már visszaírnak neked,akkor esélyes,hogy valamennyire be is jössz nekik.

Van az a ketagória,aki bejön,de "lehetne jobb is",én azokkal vagyok ilyen közömbös,amiről beszélsz.Nem flegma,csak egyszerűen ritkán és keveset írok.


Viszont,most jöna csavar! :D Akik nagyon bejönnek,azokkal is távolságtartó vagyok picit,mert nem akarom,hogy nyeregben érezzék magukat és tudják,hogy odavagyok értük.Mert akkor nagyon sebezhető lennék...nekik hamar visszaírok és mutatok érdeklődést,de nem nyomulok akkor sem! :)

20L

2016. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezeknek a lányoknak akikről te beszélsz, valószínűleg nem jössz be. Nem kell túlspilázni a dolgokat: írj nekik, kedvesen, viccesen, érdeklődően, ne nagyon nyomulósan, aztán várj. Ha ők nem veszik a fáradtságot hogy írjanak, nem kell velük foglalkozni.
2016. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!