Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan mondjak, hogy szép vagyok meg minden (fiúk is) még sincs barátom?

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok buta és kényes sem. Nem szokásom hazudozni. Megbízható vagyok, azt gondolom. Nem vagyok befásult, szeretem az extrém dolgokat és a kihívásokat. Nem vagyok hisztis és jól tanulok. Szeretek új embereket megismerni. Jó tanuló is vagyok.

Természetesen vannak hibáim is. Nem szeretem ha kutakodnak a cuccaim között... Valamint kicsit önfejű vagyok, tehát nem nagyon hallgatok másra csak magamra. Persze ez alól van kivétel. Utálok tanulni (de sajnos muszáj ha tartani akarom az átlagom és, hogy elérjem a céljaim). Van amiben maximalista vagyok. Régebben csúnyán is beszéltem, de arról mostanra már leszoktam.

Nem értem mi lehet a baj...szerintem nem vagyok egy hárpia.


2016. ápr. 23. 17:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy kétszer is leírtam egy dolgot...nem néztem át.
2016. ápr. 23. 17:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt lehagytad hogy milyen idős vagy, illetve hogy neked tetszik-e valaki:)
2016. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

15 leszek 22 nap múlva :)

És nem...

2016. ápr. 23. 17:16
 4/7 szmate96 válasza:

Szia amiket le írtál magadról nagyon szimpatikusnak lánynak tűnsz nekem! :) Kevés ilyen lányt lehet találni... Am az engem is érdekelne, hogy hány éves vagy és hogy tetszik-e neked most jelenleg valaki?


Leginkább milyen pasik jönnek be? Mert lehet nagyon meg válogatod őket vagy nem tudom. :)

2016. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

MErt a szépség kevés egy kapcsolathoz.......:) Nem ok a kapcsolatra.

A belső tulajdonságaiddal minden rendben van, ha azt megismerik, biztos lesz olyan, akinek kelleni fogsz. Aggódni nem aggódnék. 14 éves vagy, 18 évesen megérteném a kérdést, de most még nem...

2016. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is szoktak próbálkozni a fiúk? Ha szoktak akkor lehet te vagy túl válogatós, mert hát amit leírtál az alapján tényleg szimpatikus vagy :) főleg ha azt mondod mások szerint szép vagy, akkor nem tudom miért nincs senkid
2016. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14, majdnem 15 évesen tárgytalan a téma, egyébként meg ilyesmiről informálódj a szülőknél.
2016. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!