Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy jobb kedvem legyen? Tapasztalatok, ti mit csináltatok ha úgy éreztétek nem vagytok szeretve valami hiányzik az életetekből?

Figyelt kérdés
Annyi szar dolog történt velem mostanában és tényleg padlón vagyok csak senki sem tudja.Normális életet élek.Átlagos lány vagyok (igen még szűz,nem voltam részeg,nem szívtam el egy szál cigit sem még energia italt sem ittam!)A jegyeim kitűnőek ,a családdal és barátokkal nincs gond.Népszerűbb lánynak mondanám magam.Nagyon szeretek tanulni,olvasni és a barátaimmal lenni.Szóval tök átlagos vagyok.A külsőmmel is nagyjából elvagyok..körülöttem a barátaim,a testvérem,a könyvekben,az utcán a filmekben mindenki szerelmes és mindenki együtt van a szerelmével.Már volt 2 barátom de őket inkább gyerek szerelemnek nevezném.Az utóbbi időben nagyon szeretet hiányos lettem és annyi az összes vágyam ,hogy legyen egy srác aki mindennél jobban szeressen és én is őt. Minden éjszaka azt álmodom,hogy azzal a valakivel vagyok.Nagyon hiányzik ,hogy valaki szeretgessen,megcsókoljon,ölelgessen,együtt nézzünk tvt,vagy táncoljuk a suli bálokon,valakivel legyek aki megért és elfogad ,számíthatok rá,szret,őszinte és ez oda vissza igaz..akibe csak beleszerettem mindig kosarat kaptam,hogy szép vagyok de most ők másba szerelmesek.Annyira vágyom a boldogságra és minden nap csak ezt látom mindenhol..mit tehetné ,hogy elviseljem ezt a fájdalmat?Az idő majd hoz egy srácot?16/L
2016. jún. 21. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés*-*
2016. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani hogy légy türelmes, majd eljön az aki megadja mindazt amit leírtál, a szerelmet nem lehet sürgetni:)

Én is hasonló helyzetbe vagyok mondhatni, csak én fiú vagyok, de szeretnék már valakit akinek megadhatom ezeket amiket leírtál, még nem volt barátnom ,de türelmes vagyok:)

17/F

2016. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom :o

Én minden nap magányosnak érzem magam, de más okok miatt is..

És biztos lesz barátod, azok alapján amiket írtál magadról, csak légy türelmes.:)

2016. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!