Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan lányok, nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, nők, akiknek 7 vagy több évvel idősebb a párjuk? Milyen rossz és vagy jó tapasztalatok van ezen a téren, akik ilyen cipőben járnak? Miben jobb vagy rosszabb egy ilyen pasi, mivel másabb a külvilág megítélése?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10 évvel idősebb. A külvilág normálisan ítéli meg, én elég komoly vagyok, gyanította mindenki,hogy idősebb barátom lesz, ő meg jól tartja magát a korához képest. Rossz tapasztalat annyi, hogy féltékeny a fiatalabb férfiakra. Nekem nem kellene egyik se, szellemileg kielégítőbb partner ő, nem cserélném soha le egy fiatalabbra.
2016. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

9 év van, köztem és a párom között. Régóta megvagyunk, és még csak nem is zavaró a korkülönbség. Komolyabb vagyok és érettebb a velem egykorúaknál. Én azt mondom teljesen jó egy ilyen kapcsolatban, már csak azért, mert eddig egy velem egyidőssel sem jöttem ki. Rossz szempont is akad, de mindössze annyiban ütközik ki, hogy nagyobb az élettapasztalat mint nekem, így hamarabb észrevesz dolgokat. De ezen kívűl semmi más.

22L

2016. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 ev van kozottunk, bar bennem ez eddig fel sem merult, hogy ez mar a megemlitendo korkulonbseg kategoriaja (de meg a csaladomban sem). En 21 vagyok, o 30. A kulvilag sehogy nem iteli meg, normalis par vagyunk. Azt viszont tudom magamrol hogy nem tudnek egyutt lenni egy mondjuk 20-23-4 eves sraccal, mert tobbseguknek mas a prioritasa mint nekem (tisztelet a kivetelnek persze, de sajnos nem ertem ra oket keresgelni), meg en mar azelott kinottem ebbol a buli, gepezes, haverok (es a miattuk valo veszekedes) szentharomsagabol hogy egyaltalan belenottem volna, szoval nem is laton ertelmet ezeknek. Pluszban pedig en szeretek komolyan tervezni, es ehhez ez az eletkor parositas remek. Lediplomazhatok 22 evesen, utana egy kis munka, egyutteles, majd 24 eves kor korul mar johet a baba, es meg a parom is jo idoben van mindenhez.
2016. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Az előző párom volt 7 évvel idősebb. Komolyabb és nyugodtabb volt, mint a fiatalabbak, akikkel ismerkedtem, bár nem tudom, hogy a korból vagy személyiségből adódott-e, mert személyiségét nézve sem volt egy kis mitugrász, hanem egy komoly, összeszedett, céltudatos pali volt. Meg még az is.
2016. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!