Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok ennyire defektes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ennyire defektes vagy csak peches vagyok?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem akar nekem sehogysem összejönni egy kapcsolat... Általában ott megáll a dolog hogy nem mutatnak érdeklődést irántam a lányok, ha meg mégis akkor az én ertékrendemnek nem felelnek meg, pedig úgy hiszem nem várok el sokat... állandóan a bulizós "eliszom az agyam 2 szál cigi közt" lányoknak jövök be de az annyira nem az én világom... sokkal inkább szeretem a nyitott de mégis inkább olvas egy könyvet vagy megy el valahova barátaival mint hogy igyon... külsőre sincs nagy elvarasom ne legyen kövér úgy ennyi... de ha kitaglaltam a "felteteleim" mondanék pár szót magamról is hogy jobban átlássátok a szitut. Külsőre kb 175-177 cm vagyok ehhez, egy mai megfogalmazás szerint, birkózó alkat :D ergo inkább macis de izomból sincs hiány. Sima rövid barna haj barna szemek. Belsőre kedves, megerto, hát szerintem vicces vagyok és a környezetem is ilyen visszaéléseket ad. Mindenképpen udvarias és őszinte vagyok, sokat szoktam bókolni és az mind szívből jön. Ha nem teszem akkor az azért van mert nem gondolom úgy es ez fordítva is igaz. Megbízhatónak tartom magam de megőrulok a megbízhatatlan és hazug emberektől. Nem szeretem az átlagot szinte semmiből mert az nagyon unalmas... Nem válik előnyomre hogy könnyen kiborulok bár ezt igyekszem nem a kornyezetemen levezetni. Tisztelettudo vagyok azzal aki megérdemli (legyen öreg vagy fiatal) de megvetem azokat akik ezt elvarjak de tulajdonképpen nincs mire... szabadidőmben sportolok ez sok időt el is vesz elég magas szinten űzöm és szeretem nagyon ha egy lány sporttol. Így hogy 2 sort akartam írni és egy könyv lett végül remélem tudtok egy ket tanácsot adni vagy segíteni és mivel ezek után én sem emlékeznék magára a kérdésre leirom megegyszer :D Bennem van a hiba hogy nem érdeklődnek irántam a normális lányok vagy nekem van tul sok elvárásom az egyéniségemhez képest? esetleg egy harmadik variáció? 17/F

2016. jún. 22. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, hogy mikor kell vesszőt használni, légyszíves. :(
2016. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TÉnyleg unalmas :O
2016. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Emma lili válasza:
Írj rám
2016. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
irj ram ha gondolod:)
2016. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!