Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában ha egy 30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában ha egy 30 körüli vagy feletti nő hosszabb ideje szingli az vagy nagyon válogat vagy defektes?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 09:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
valószínűleg az
2016. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Igen,vagy jó nő és válogat,vagy valami nem kerek :D
2016. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

mennyi a hosszabb idő?


nagyon válogat? - nem mindegy, hogy kivel vagyok. ha nem tudok lelkesedni, akkor halott ügy.


defektes? - naná. mindenki az. kérdés, hogy mi számít nálad defektnek.


a tanulság számomra annyi, hogy ismerd meg a másikat, és ne mindig attól félj, hogy elvesztesz valamit azzal, hogy rászánod az időd.


nem vagyunk hópelyhek és királykisasszonyok. a próbálkozásaink egy részének nem lesz kézzelfogható eredménye. ugyanúgy, mint bármi más területen.


n 30+

2016. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
Már a 40felettiek is Herceget keresnek!!!!
2016. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

Mindenkinek jar egy herceg legalabb egyszer az eletben:)))


Kerdesedre valaszolva:talan nem talalta meg aki passzol hozza es megalkudni meg nem szeretne.

2016. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem, csak tapasztaltabb.


Már nem ugrik bele olyan kapcsolatba, ami nem lesz hosszú távú, pontosan tudja mit akar és mit nem, és ha nem passzol bele valaki az elvárásaiba, nem fog megalkudni.

Önálló és erős, nem szorul rá egy férfira. Jól érzi magát szingliként.


Így inkább van egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.


Másrészt a korban hozzá passzoló pasik közt is kevés a normális, azok is foglaltak, és ha egy pasi 30 felett hosszú ideje szingli, akkor vagy túl válogatós, vagy defektes. :)

2016. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Nincs általában. Van aki defektes, van aki nem keresgél aktívan, de ismerek olyat is aki nagyon magas és emiatt a férfiak 80%-a eleve kiesik nála.
2016. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%

6-os Tapsvihar!!!!

Ha egy 30-as nő egyedül van akkor tapasztalt,de ha 30-as férfi van egyedül akkor tuti defektes...

Gratulálok,és csodálkoztok hogy ilyenek a férfiak,mikor 1nőnek kapásból ilyen véleménye van???

Pl.mi van azokkal a 32-40év közötti cégvezetőkkel,akik egyedül élnek? NO COMMENT!!!

2016. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Én 31 évesen találtam meg a páromat, akivel azóta van 2 gyerekünk.

És nem, nem vagyok defektes, és nem válogattam nagyon.

Ha valaki nem tetszik, nem fog meg benne semmi, te sem mész bele egy kapcsolatba vele, nem?

Nekem előtte volt pár hosszabb kapcsolatom. Az egyik annyira gyerekes volt, hogy nem lehetett hosszú távra tervezni vele: dicsekedett mint egy 5 éves, most 32 éves és még egyetemre jár és az anyjával lakik. A másiknál meg valami nem volt oké a fejében, olyan dolgokat mondott néha, hogy már féltem tőle. Ugye ilyennel te sem lennél együtt?

Nem mindig annak a hibája valami, aki még szingli.

Ismerek viszont olyat is, akinél egyértelmű, hogy azért nincs senkije 30 felett, mert olyan magasra tette a lécet, hogy azt senki nem tudja megugrani.

Nem kellene általánosítani.

2016. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

#8 iróniáról hallottál már? :)


Egyébként a defektes / tapasztalt / válogatós nem egymást kizáró tényezők, én pl mindegyik vagyok, te meg lehet hogy egyik sem. :)


Mondjuk én nem vagyok annyira ostoba...

2016. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!