Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hajtsak érte vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hajtsak érte vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány fél éve írkálunk és tegnap elküldte fb-on a képet hogy szakítottak (legalábbis gondolom hogy szakítottak mert volt olyan hogy vagy 3-szor visszafogadta a fiút)Eddig max 3 szor találkoztam vele mert az anyukája nem nagyon engedi ki, és amikor találkoztunk elvoltunk beszélgettünk meg minden.(Gondolom jól érezte magát) Ugye fél éve tetszik nekem és szerintetek hajtsak érte vagy inkább hagyjam a békén? Előre is köszönöm a válaszokat :) 14F

#lány #szerelem #hajtsak
2016. jún. 23. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajts érte:)
2016. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most inkabb varjal meg,hatha kibekulnek megint,meg amugyis még korai lenne..aztan ha el tellik egy honap akkor probalkozz be hatha..:)
2016. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MOST KELL! Most gyenge és sebezhető, ha most ott vagy neki, akkor a tiéd lesz! hülyeség lenne nem most ráhajtani..
2016. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség nem ráhajtani, valóban de igazságtalan is, mert kihasználod, hogy gyenge pillanatban. Sőt ki is akadhat rád, hogy ilyenkor próbálkozol és talán annyira megsértődik, hogy nem beszélne veled. Most próbálj a támasza lenni a szakítás után, és ha egy kicsit elmúlt az elválás utáni feszültség, nem fogadta vissza a fiút, elmúlt a szomorúság, lecsillapodtak a kedélyek, akkor hajrá.
2016. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Lelki támasza vagyok" mert ha valami van azért azt tudatja velem és én segítek neki amit tudok motiválnám/om

de szerintem nem nagyon ér semmit.

2016. jún. 23. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg akkor sem éri meg rányomulni. Szegény most jött ki egy szakításból, biztos megviselte, erre fel te rányomulsz, engem ez nagyon elborzasztana, mint lány.
2016. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!