Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthet, hajtsak érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet, hajtsak érte?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb 3hónapja ismertem meg.Rengeteget beszéltünk nagyon jól elvoltunk találkoztunk stb.Az utóbbi időben ösze is vesztünk megmár az egész nemvolt olyan jó mint régebben,gondolkoztam hogy hagyom stb volt hogy aztmondta haggyuk nebeszéljünk stb de mindig odajutottunk ki hogy mégis beszéltünk.Én nagyon megkedveltem Őt és ezt tudja is.Ma viszont valahogy teljesen másvolt újra úgybeszéltünk mint régebben jóvolt minden stb.Szerintetek hajtsak még érte? Gondolom ha nemérdekelném kicsitse akkor nembeszélt volna újra velem főleg nem hogy ilyenjól elvoltunk stb.....Lehet még esélyem? Volt pár dolog amivel megbántottam,már nemtudok mitcsinálni de ősem úgyviselkedett ahogy illet volna de már mind1 ezvan..
2010. dec. 6. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól elvagytok érdemes lenne megprobálni , viszont arra figyelj hogy ne bántsd meg és ugyanigy forditva.
2010. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mostmár figyelek.... akkorseakartam megbántani,csak akármit mondtam vagy kérdeztem rögtön úgyvette mintha őlenne a hibás közbe egyikünk se volt az......
2010. dec. 6. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor pedig beszéld meg vele és hajts érte probáljátok meg szerintem megérné ha jól érzitek magatokat és jól elvagytok az már nagyon jó :)
2010. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát jól elvagyunk meg minden ha úgyvan :) néha vannak dolgokba kis viták dehát olyan ugysincs hogy két ember mindenben egyetért :)
2010. dec. 6. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!