Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajtsak érte vagy mitcsináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtsak érte vagy mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Kb 1hónapja megismerkedtem egy lánnyal.Minden jóvolt nagyonjól elvoltunk találkozgattunk stb.Én eléggé beleestem,és elmondása szerint énsemvagyok számára közömbös.Aztán egyszercsak öszevesztünk mert mindkettőnknek sz*r napja volt.Aztán újra elkezdtünk beszélni mert hogy nagyon bír hiányozna neki ha nembeszélnénk stb.Viszont az utóbbi időben valahogy már alig beszélünk,teljesen más az egész,ha talira hívom nemnagyon akar eljönni stb.Szerinte türelmetlen vagyok és majd kialakul..... kijelenetette hogy ő nemfog egy pasi után sem futni.Régebben keresett is stb de mostmár nemnagyon.Megéri valahogy hajtanom utána?Azt tudja hogy én nagyon kedvelem és "odavagyok" érte....Azért vagyok bizonytalan mert az utóbbi időben elég sokat ejtettek pofára,a másik meg hogy néha úgybeszél mint aki odavan értem máskor meg mint aki lese sz*r.....Mittegyek?
2010. dec. 5. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, hidd el. Aki ennyire bizonytalan magában, az később se lesz más. Jobban jársz, ha nem ölsz bele fölöslegesen energiát.
2010. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van.....csak már belefáradtam hogy először minden jó aztán egyre roszabb és a végén ennyi volt,jóesetben még a hibás is énvagyok.Azthiszem már feladom hogy normális lányt találok újra....
2010. dec. 5. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Még próbákozz egyszer kétszer, és ha csak lép,akkor hagyd a csudába.

Amúgy a rossz napotok után kértetek egymástól elnézést? Lehet azóta is azon fújja magát.

2010. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azzal nincs gond :) de jólenne találkozni már végre mert ennek az msnen meg telefonon beszélünk dolognak nemsok értelme van.....
2010. dec. 5. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!