Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem volt még barátom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátom? Mit tegyek, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Most nyáron leszek 16 éves, és kezdem úgy érezni, hogy nem normális, hogy nem volt még barátom. A másik pedig, hogy nagyon vágyok a szerelemre. Szóval mit tehetnék? Valaki más hasonló helyzetben esetleg?
2016. jún. 26. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

NyugI! Ne erőltesd a dolgokat, mert állítólag jön magától a szerelem!! :3.. És nem-nem egyedül vagy, mert én se voltam még szerelmes, de mondom ne erőltesd szerintem..

17F

2016. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez a normális, nem az, hogy lenne már több pasid:o
2016. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
83%

Nekem 23 eves koromban lett, a paromnak meg 26 evesen en...

A baratnom 25 eves, de nem volt meg baratja, bar randizgatni szokott.

Neki egyszeruen tul nagyok az elvarasai, en meg egyszeruen nem jartam el sehova.

16 evesen semmirol nem vagy lekesve, anno az osztalyunkban 3-4 embetnek volt ilyen idos koraban parkapcsolata, de az sem volt komoly, inkabb csak mutattak, hogy ok bizony egyutt vannak.

2016. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van az utolsó válaszolónak, nem vagy lemaradva semmiről sem. Nekem 17 évesen kezdődött az első komoly kapcsolatom, tartott majdnem 1 évig. Aztán most már fél éve még alakuló kapcsolatom sincs, vágyom a szerelemre de nem jön össze, bár ez lehet azért is van mert nincs időm. 19/L
2016. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, hogy a társadalom diktálja, hogy mi a normális és mi nem. Ez baromira relatív dolog, ne érezd úgy, hogy akármiről lemaradsz. A szerelmet nem igazán lehet sűrgetni, esetleg jobban keresd fiúk társaságát. 23/f
2016. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy olyan csajt aki szívből szeretne és én is őt 17/F
2016. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy ennyi idősen nem volt még barátod. Sőt, teljesen normális. Nekem sem volt még, és én novemberben töltöm a 19-et. Majd jön, ha jönnie kell. :)

18/L

2016. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Első sorban nem is arra gondolok, hogy gáz, csak arra, hogy tényleg vágyom rá. Látom a párokat magam körül, és úgy érzem, hogy ez nekem is kell. Sajnos nem igazán tudom elfogadni, hogy majd csak jön...tenni szeretnék érte, csak nem tudom hogy. Nincs valakinek valami ötlete?
2016. jún. 27. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!