Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátnöm?

Figyelt kérdés
Autista és depressziós vagyok. Eddig nem volt barátnöm. Szerintetek lesz is valaha? Senkinek nem kellek. A szüleim elejétöl kezdve nem akartak. Barátaim nincsenek. Összes osztálytársam elítél. A családommal együtt. Nagyon bánt minden és ezért lettem depressziós. Az egész osztályomban mindenkinek van párja, engem meg mindennap csúfolnak. Mihez kezdjek. Elnézésemet kérem a hosszú, tartalmas szöveghez. 17/L

2016. jún. 28. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Szóval a saját nemedhez vonzódsz ._. Úgy tényleg nehezebb párt találni szerintem :(...

A depresszióból még ki lehet gyógyulni :3.. Esetleg egy barát is elég neked kezdetnek?? valaki akivel beszélhetsz?

2016. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok homoszexuális. Egy LB-re gondoltam. :)
2016. jún. 28. 20:56
 3/8 anonim válasza:
Ha egy internetes barátság segítene neked a depresszión átküzdeni magad vagy barátkozni akkor irhatsz privit :)
2016. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyugi,csak az lehet a meleg aki elkeszte a terjesztést
2016. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lesz ... :) hidd el
2016. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Azért merült fel a kérdés, hogy kihez is vonzódsz, mert a végére azt írtad, 17/L, tehát hogy 17 éves lány vagy.

De akkor tisztáztad, hogy fiú vagy és barátnő kéne.

Szerintem korai lenne még egy igazi "mindentbele" kapcsolat, először távkapcsolattal kéne indítanod, a neten sokakat találsz, akik nem mernek kimozdulni a szobájukból, de az interneten szívesen csevegnek másokkal. Nem kell erőltetni a személyes taláklkozást, sokat tanulsz a csetelésből is. Ha amiatt aggódsz, hogy emiatt lenéznek téged, akkor valószínűleg egy "igazi" barátnőnél is ugyanez lenne. Akármit csinálsz, mindig találnak valamit, amibe beleköthetnek, sosem fogsz megfelelni mások elvárásainak. Ez nem kell elszomorítson, hanem fel kéne szabadítson. Ha eleve tudod, hogy nem tudsz megfelelni, akkor nincs is szükség, hogy tovább küzdj az elfogadásért.

2016. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. jún. 29. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tisztázott semmit. A kérdező lány... idióták zöme, aki még egy hozzászólást sem tudnak értelmezni rendese.

Bár fene tudja, lehet én tévedek, de azt írta, hogy neki egy "LB" kell, azaz legjobb barát/barátnő.

Nem is igazán kapcsolatot akar.

2016. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!