Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El tudnátok képzelni magatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok képzelni magatok mellett egy hozzám hasonló srácot? 17/F

Figyelt kérdés

Szóval külsőre 175 cm vagyok 75 kg ez lehet soknak hangzik de nem nézek ki annyinak és izom is van rajtam szerintem egészséges mennyiség :D rövid barna oldalt rövidebbre nyírt hajam van de azért mindig olyan hogy "bele lehessen túrni" mert valamiért ez szempont a lányoknál legalábbis ezt vettem eddig észre :D és ez áll a legjobban. Sötétbarna szemem van. Belsőre mindenkivel először kedves vagyok és barátságosalapbol én bízok az emberekben ez mondjuk kicsit naivság de előbb utóbb kiderül hogy kiben lehet bízni és kiben nem. Abszolút segítőkész vagyok az ellenségeimmel is mert ők is csak emberek nekik is vannak érzéseik én nem akarok olyan rossz ember lenni mint ők. viccesnek találom magam és állandóan nevetek és mosolygok szinte sosincs rossz kedvem és igyekszem a környezetemet és ez irányba terelni :D értelmesnek tartom magam és ezt többször hallottam már mástól is. Szeretek hülyülni sok hülyeségben benne is vagyok persze csak emberi határok között :D mint látjátok sokat beszélek tehát én nem agyok az a tipikus ember aki egy smileyt ír egy regényre inkább válaszolok egy másik regénnyel :D Párkapcsolatot nézve hűséges és őszinte vagyok és minden téren megbízható a végtelenségig. Szeretek bókolni és tudok küzdeni egy lányért ha szükséges. Alapjába véve szerintem romantikus vagyok de azért nem nyali fali :D Nem válik előnyömre valószínűleg hogy makacs vagyok és néha nagyképű sajnos és elég hirtelen haragú is vagyok...Hamar fölidegesítem magam de aztán hamar le is nyugszom. sajnos a vicceimmel néha megbántom azokat akiket egyáltalán nem akarok de rögton bocsánatot kerek elvégre nem direkt csináltam :) bulizni nem szeretek inni se és cigizni se cigizek és jó lenne ha a párom se tenné. bár inkább cigizzen mint igyon... versenyszerűen sportolok így megtanultam komolynak lenni ha szükségét érzem...Elvárásaimat nézve nem tudom hogy kicsik vagy nagyok szeretem ha egy lány sportos és az alakja is olyan valamit belsőre vicces mosolygós és nem annyira zárkózott hogy minden szót harapófogóval kelljen kiszedni belőle :D szerintem úgy nagyjából ennyi remélem végigolvasod :D


Annyit szeretnék kérni hogy ha negatív véleménnyel vagy rólam (ami nyilván könnyen előfordulhat) akkor kulturált formában írd le a kifogásolni valódat :) köszi :) 17/F



2016. jún. 30. 19:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
16%
Ez rohadt hosszú, nem olvasom el, bocsi
2016. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
időm van valaki biztosan el fogja :) bár nem értem akkor miért válaszoltál o.O
2016. jún. 30. 19:04
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

En elolvastam:D

Nekem semmi bajon nincsen veled:)

Kb.enis ilyen vagyok:D

15/l

2016. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

1-es. Te alpári paraszt :''D Nem olvass el ,mert hosszú..Urhisten , mennyi bajuk lehetett a Tanároknak ,mert a kis Xy-ka nem hajlandó részt venni az olvasásban ,mert a szöveg hosszú. :''D Miezzz. Elmegyek egy másik bolygóra,itt nincs tovább maradásom.


Kedves kérdező,szuper vagy!

2016. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
WTF.-. te engem írtál le csak nagyobb tömeggel :D (külsőre)
2016. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Eltudnék.:'D
2016. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
#4 feldobtad a napom :D
2016. jún. 30. 19:11
 8/49 anonim ***** válasza:
88%
Hát én elolvastam,és igen,eltudnám képzelni! :). 16/L
2016. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Persze ;)
2016. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nagyon sok lánynak lennél te az álma. 14 /l
2016. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!