Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Történetem röviden,40 felé...

Történetem röviden,40 felé közeledve,2 év próbálkozás után: kezelt ir gyanú, és enyhe pajzsmmirigy alulműködés mellett első closty kúra, bromocriptine. Kinek mikor sikerült a baba hasonló szintuban?

Figyelt kérdés
Sikertelen hónap volt ez. A ciklust meghosszabbította és volt peteérés is a görbe szerint. Sikertörténetek és kudarcok is érdekelnek closty szedése kapcsán...
2016. ápr. 8. 09:26
 1/1 anonim válasza:
Nekem ez a 3. Honapom a clostival. Az első hónapon nagyon kicsi volt a pete, meg sem ért így menstruáció sem lett belőle. A masodik hónapban megjött.. Tehát volt peteérés, de a baba nem jött ossze. ( a masodik honap megemelt adaggal) és itt vagyok a 3.honapban... 1nappal az Ovulacio elott... Nagyon remelem hogy összejön !
2016. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!