Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves fiú vagyok, és azzal a problémával küszködök, hogy nem tudok megismerni egy lányt, illetve nem tudom vele tartani a kapcsolatot.


Nemrégiben 4 lánnyal vettem fel a kapcsolatot, és kettőt 13 napja ismerek, de nem akar sosem találkozni semelyik, meg flegmának is tűnnek. A másik kettőt meg régebb óta ismerem, de szintén ugyanez a baj.


Miért van az, hogy a PROJECT BUDAPEST csatornáról tanultam, meg minden, és tettem is érte, de nem megy egyszerűen? Hogy ismerkedjek jól, hogy kedveljenek a lányok, illetve ha már túl vagyok az ismerkedésen, hogy legyek jó társaság, aki humoros, jófej, stb.? Miért nem megy? :( Pedig mindent úgy csinálok, ahogy mondják. :(


Ugyanez van a fiúknál is, nem tudok velük sem ismerkedni, sem tartani jól a kapcsolatot, akik újak. Hogy változtassak, hogy fejlesszem magamat arra a szintre, hogy semelyik se legyen probléma? Valaki segítene, mert nagyon rosszul esik, hogy egész életemben ez történt végig, és senki sem segített ki ebből. :'(


Ha valaki tud segíteni, kérem szépen mindent írjon le nagyon bőven, hogy 100%-ig megértsem. Ezzel nagyon sokat segítene, előre is köszönöm!!!!



2016. júl. 2. 13:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha egy lányt facebookon kezdek el megismerni, mert máshogy nem tudok, akkor mennyi idő után hívhatom el élőben talizni, és hogy, illetve mire?
2016. júl. 2. 15:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ez a minden meg tanultam dolog kicsit gázos én értem hogy változtatni akarsz de ne úgy mást utánzol hanem mindig add magadat.
2016. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magamat adtam mindig, és adom. :(
2016. júl. 2. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek szeretnek tükörbe nézni, és szeretik benne azt látni, hogy ők különlegesek. tarts eléjük olyan tükröt, ami erről győzi meg őket.

Nem tudom, mit tanultál a PROJECT BUDAPEST csatornáról, de szerintem sürgősen felejtsd el. A párkeresés nem valaminek a bebiflázásából áll. Mindenki külön eset, mindenki külön történet. A párkeresés olyan vizsga, ahol mindenki egyéni kérdéssort kapott, és nem tud a szomszédjáról puskázni.

Ismerkedj lányokkal, és tanulj. Figyelj nagyon. Észre fogod venni, hogy merőben más a gondolkodásuk, a lelkiviláguk, mint a tiéd. Férfiaggyal nem könnyű megérteni, vagy megközelíteni őket.

2016. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amit írtál, kb. mintha a saját írásomat olvasnám 90%-ban. Azonban, annyit tudok javasolni, hogy a betanulást felejtsd el, és próbálj szellemes, humoros lenni. Próbálj az adott személyekhez alkalmazkodni, azaz azt írni ami nekik tetszik, vagy rájuk hagyni amiben nem értesz egyet velük. Lányokkal való ismerkedésben totál lúzer vagyok. Sokat segíteni így nem tudok. Bízz benne , hogy neked megfelelő lányokkal ismerkedsz majd meg. Annyit tudok javasolni, hogy a saját érdeklődésednek megfelelő helyekre menj ismerkedni. Sok sikert! 18/F
2016. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 s55 válasza:

Az a helyzet, hogy erre a kérdésre én is keresem a választ:D Egyébként ez a PROJECT BUDAPEST ez micsoda, itt ilyen tanácsokat kapsz hogy hogyan mehetne jobban az ismerkedés?

19F

2016. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!