Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond?

Figyelt kérdés

A legtöbbször azt tapasztaltam, hogy a legtöbb lány nem akar velem kommunikálni, sem ha én kezdeményezek, sem ha ő. Egy idő után mindig kitalálnak valami mondvacsinált dolgot és otthagynak.

Legutóbb is megismertem egy lányt, jól kijöttünk, elment valahová 1 hétre így nem beszélgettünk, aztán amikor hazaért megkérdeztem, hogy milyen volt a nyaralás, semmit nem válaszolt.

Volt, hogy valaki azt mondta, hogy nézhetnék ki normálisabban is, így az önbizalmam is a küszöb alatt van.


Sosem szoktam bunkó lenni senkivel (hacsak nem asnak rá okot). Tehát egyszerűen nem tudon eldönteni, hogy most velem van gond, vagy pedig rossz emberekkel találkoztam.


18/f


2016. júl. 2. 19:13
 1/10 A kérdező kommentje:

Egyébként így nézek ki:


[link]


[link]

2016. júl. 2. 19:13
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok beszíva, de a 2. képen olyan David Tennant beütésed van :D.. Nincs a külsőddel gond! Csak a lányokkal!!
2016. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan homis vagy 😏
2016. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tényleg 18 vagy? :D

kb 16 a max, amit mondanék rád. Am lehet szimplán unalmas vagy.

2016. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egy őszinte ember vagyok... Szóval nem kíméllek. :D Az első képnél arra gondoltam,hogy hát... kicsit olyan okostojás beütésed van, a másodiknál meg elolvadtam :D

Lehet hogy van egy rossz szokásod... Pl: cigizel? Vagy ilyesmi?

15/L

2016. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nos az első kicsit régebbi, mármint tavalyi, viszony a második az mostsni és igen, tényleg 18 vagyok :D


Egyébként nem szotam sem cigizni sem piálni. Elég egész nap azt szagolnom hogy apa cigizik, már megutáltam, főleg amikor Ausztriába mentünk és 5 órán keresztül cigizett :D Azt hittem ott kapok tüdőrákot. A piáról meg annyit, hogy egyszerűen nem szeretem. Pont tegnap próbálkozott egyik barátom, hogy igyunk egy sört. Oké, akkor már ittam egyet. Vagyis legyűrtem. Nagyon rossz volt. A 18. szülinapot pedig bátyám a hátam mögött kavart vodkát a kólámba és azt hittem elhányon magam :D


11 éves korom óta focizok és imádom. Ez az egyetlen "rossz szokásom" :D

2016. júl. 2. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg az első kép tetszik jobban:D

Amúgy nincs veled semmi baj szerintem.:D

16l

2016. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Adelll ***** válasza:

Hat kulso alapja tenyleg semmi baj nincs veled. Az atlagosok kozott meg a jol kinezokhoz sot kicsit az atlag felettiekhez tartozol. Tehat amiadt nem kell aggodnod.

Lehet h a beszedstilusoddal van baj vagy unalmas vagy... Tehat h nem tudnak mirol beszelni veled

Persze az is lehet h rossz lanyokkal kezdtel.az ilyen nepszeru es rbancosabb lanyok sok fiuval bezelnek oket sokszor nem nagyon erdeklik a sracok.vagy csak pont nem volt szerencsed de.. Nemtudom:D ennyi alapjan csak ennyit tudok segiteni

2016. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 October15 ***** válasza:
Nincs külsőre semmi baj. Egy megjegyzés: azt mondod akkor vagy vkivel bunkó ha okot ad rá, ezzel egy probléma van: nyilván te döntöd el, hogy ki ad rá okot. Ha már beszélsz x ideje egy lánnyal és érdeklődését veszti azt nyilván nem a külsőd okozza tekintettel arra, hogy azt addig is látta.
2016. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A külsővel nincs semmi baj. A belsőd nem tudom milyen. Sajnos. A cigit pedig meg értem 😂 15/l
2016. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!