Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire jönne be egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire jönne be egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

Kívül: 187cm,70kg,sportos testalkatú,barna haj/szem,átlagos arc(meglepetésemre szoktak lányok megnézni utcán néha,volt példa olyanra is hogy sok lány volt és ordítoztak hogy helyes vagyok de én átlagosnak látom magam)

Belül: kedves,vicces,néha idegesítő(általában a sok poéntól agyilag elfáradnak haverjaim),okos,tudok értelmes/komoly lenni ha kell,nem vagyok beszédes de van hogy szófosást kapok és le se lehet lőni,kicsit szerény/visszahúzódó,segítőkész,hűséges,jó hallgatóság,nem vagyok beképzelt de ha barátokkal vagyok nagy arcom tud lenni,ha arról van szó el tudom engedni magam

Hirtelen nem jut több eszembe remélem elég a döntéshez mert mostanság kis önbizalomhiány az van.



2016. júl. 2. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Bejönne. És ne légy önbizalom hiányos.^^
2016. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bejönne:)
2016. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idosek vagytok?
2016. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejönne, de azért ez így elég kevés..:)
2016. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leírás alapján dettó ugyan ilyen vagyok :DD (.../L)
2016. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok... Csak utánam nem kiabálnak a lányok.

L

2016. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 15 éves vagyok elfelejtettem a végére írni.
2016. júl. 2. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Basszus, a srác akibe szerelmes vagyok, pont ugyanilyen, még az is stimmel, hogy 70 kg barna haj, barna szem.. Minden. Belsőre is! És 15 éves... És tényleg néha idegesítő már a sok poéntól, de én odavagyok érte, és segítőkész, kedves, okos stb... Najó!:D A lényeg, hogy igen, bejönnél, nagyon is. Pláne, ha te vagy az a srác... :D
2016. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bejönnél(: 15/L
2016. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!