Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan viselkedtek egy srác közelében, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Teljesen normálisan, vagy azért izgatottak lesztek? Tegyük fel, hogy még nem ismeritek egymást, csak szimplán meg-meg nézegetitek egymást. Ilyen esetekben nektek min jár az eszetek?:D És például ha a lánybandátokba vagytok, és úgy pillantod meg az illető srácot, akkor beszéltek valamit róla a barátnőiteknek, vagy nem?:D És ha nevettek mikor ő feltűnik, akkor miért?:D


Kicsit furán hangozhat ez, de kíváncsi vagyok..:D


2016. máj. 23. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel elég szégyenlős vagyok, ezért megpróbálok úgy tenni, mintha észre sem venném. Nem nézek rá, nem figyelek oda. Persze tudom, hogy ez nem jó, mert elutasítónak tűnhetek, de nagyon izgulok, ha a közelében vagyok. :D
2016. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igyekszem rá se nézni, de a gondolataim folyton rajta járnak, és nem bírok normálisan levegőt venni. Oda-oda pillantok, ha éppen nem erre néz. Ilyenkor általában nem gondolok semmire, csak gyönyörködöm, vagy hogy is mondjam. :D Ha esetleg megszólít, elpirulok, stb.

Ha ismerősökkel vagyok, úgy teszek, mintha nem lenne semmi, de barátnőimmel megbeszélem, vagy legalábbis egymásra mosolygunk.

Nevetni nem szoktam előtte, az túl feltűnő dolog, biztos idenézne.

2016. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ahw szóval létezik ilyen:D Csak azért kérdeztem, mert van egy lány akivel egyszer elég hosszasan szemeztem, azóta meg alig hederít rám, de mikor közel vagyunk a haverokkal az ő bandájukhoz, akkor nemigen hallom beszélni se, meg kicsit mintha befeszülne:o Olyan ez mintha, érezném, hogy érzi hogy ott vagyok.. Mondjuk én néha elég feltűnően bámulom, nem tudom ez mennyire lehet zavaró neki:o Viszont az az érdekes, hogy amúgy tökre magabiztosnak tűnik általában.. Nem is értem ezt az egészet..:o
2016. máj. 23. 15:49
 4/14 A kérdező kommentje:
Viszont rajtakaptam néha, hogy ő is néz engem:D
2016. máj. 23. 15:50
 5/14 A kérdező kommentje:
meg amikor hirtelen egy helyiségbe kerülünk, akkor gyorsan felkapja a fejét, utána meg elnéz, mintha semmit nem látott volna:D
2016. máj. 23. 15:55
 6/14 anonim ***** válasza:

Tedd meg a lépést menj oda hozzá.

Míg más meg nem teszi. Próbát megér :)

Mond meg neki, hogy nem látsz jól távolra ezért szólítottad le, hogy közelről láthasd :)

2016. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Áh csak az a para, hogy nagyon félek a szituációtól.. Meg mindig a barátnőivel van..:D
2016. máj. 23. 16:22
 8/14 anonim ***** válasza:
A lány az osztálytársad? Hányadikosok vagytok? :)
2016. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
most derítettem ki, ő valószínűleg 10.-es, én meg 14.-es vagyok:o
2016. máj. 23. 17:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Hey! Tedd meg a lépést!!!!!! (De még az elött hogy a csaj tisztàra hülyét kap!!!!!! ) Ha félsz a baràtnőitől ,legalàbb próbàld meg megtalàlni egyedül!!!!!! De nehogy letàmad azzal a kérdéssel hogy most mi van vagy bàrmi hasonlóval mert a végén még menekülőre fogja !!!!!!! (Ha ez lenne ne hagyd!!!!!) Beszélgess vele, légy kedves, érdeklődő de ne nagyon, és csak legyél egyszerűen pasisan laza!!!!! Hidd el nekem a lànyként mondom hogy lefogod venni a làbàrol!!!!!
2016. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!