Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy hozzám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy hozzám hasonló lányról? (vagy rólam xD)

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés van, de kíváncsi vagyok rólam mi a véleményetek.


16 éves vagyok

Önbizalmam 0 kb, (talán emiatt írtam ki a kérdést) és ezt általában azzal kompenzálom, hogy folyton poénkodom mindenen.

Zenei ízlésem inkább az alter rock felé húz. Bár hallgatok olyan bandákat is aminek nem lehet meghatározni a műfaját, és Chopint is szoktam mikor olyan hangulatom van.

Külsőre átlagos vagyok, kissé átlagon aluli. 155cm 57kg nem egy modell alkat, finomanszólva. A hajam sötétbarna oldalfrufrus, kicsit tépett és a hátam közepéig ér. A szemem is barna.

Szabadidőmben gördeszkázom, animét nézek, animációt próbálgatok készíteni, rajzolok és verset írok.

A tanulmányi átlagom tök jó...második lettem idén. Csak sajnos maga a tanulás nem érdekel. Igen, ez biztos sokaknál rossz tulajdonság számba megy de az egész évet puskázással töltöttem...egész haditerveim vannak erre.

Szeretek még....mm..takarítani, olvasni, gyerekes vagyok, néha kétszínű, keresem a helyem a világban és a személyiségem darabkáit rakom össze mert kamasz korban vagyok, ja.

És sokszor magamba fordulva elhanyagolok mindent és mindenkit. Aztán ismét visszatérek mint a főnix.


Mi a véleményetek egy ilyen nőnemű humanoidról?

Nem ismerkedési céllal írtam a kérdést, hanem érdekel a másik nem véleménye a személyiségemmel kapcsolatban...



2016. júl. 3. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én tudom ki vagy, kedves I.H. Most a neved kezdőbetűít írtam le .-. Jófej vagy te :D
2016. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jön be.
2016. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.es! Whyy!??? :( nem jó érzés ha felismernek gyk-n! :P

2.Köszi a választ!:) ment a zöld

2016. júl. 3. 14:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tehetek róla :D.. Memória :D

Nah eredj Dexter-t nézni :D

2016. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

hát az önbizalmadon én segiteni nem tudok a véleményemmel szóval amennyiben az önbizalmad nem birja el egyelőre a negativ kommenteket ezt ne olvasd el viszont építő jelleggel írom.



Az hogy poénkodsz mindenen szerintem egy nagyon pozitiv tulajdonság ezt tartsd meg sokaig a zenei izlesedre nem nagyon tudok mit mondani mert nem lenyeges szerintem kulsore az az 57 kilo szerintem nagyon sok (én a vékony sportos lányokat szeretem) tehát szerintem a deszkázás mellett el kéne jérnod kondi terembe és futni le kéne adni azt minimum 45 re az én izlésem szerint de ez nyilvánc sak egy vélemény a vers iras megint egy nagy negativum nálam mert utálom a vrsimádókat...en szerintem az összes költő alkoholista volt és részegen firkáltak a lapra és ezt sokat is hangoztatom igy mindig megbántanám..az hogy puskazol szerintem megint csak lenyegtelen informacio ha ertelmes vagy felőlem aztan kettes is lehetsz ugyanakkor lehetsz kituno is ha nem tudod felfogni amit mondok...az meg hogy ketszinu vagy hatalmas kizaro ok nalam semmit sem utalok jobban a ketszinu embereknel a masik nagyon nagy negativum nalam ha valaki magaba fordul főleg ha az akit szeretek...aztan majd nem foglalkozik velem...na meg a nagy szart..életteli életvidám lányok sokkal szimpatikusabbak sokak számára :) nem kritizálni akarlak leírtam a véleményem szerintem kulturált modon :) remélem segitettem :)

2016. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem haragszom a kulturált véleménynyilvánításért és ez kifejezetten hasznos volt, szóval eszerint pontozom. Egyébként nem vagyok egy krumpli mert fogyózom. 64kg-ról kezdtem jónéhány hónapja és szerintem jól haladok
2016. júl. 3. 15:06
 7/12 October15 ***** válasza:

1.: Az IHM biza királyság! Ez magas labda volt lássuk be..:P


Kérdező: Hmmm passz, mármint nem ismerlek ennyiből meg mit találjak ki?:D Nem írtál olyasmit ami különösebben ellenszenves lenne.


155 cm 57 kg: Annyira azért közel sem tűnik vészesnek. Ha már anime akkor: Ha az aktuális pasi egy elesés után a fura japán gravitáció miatt tudja rajtad abszolválni a szokásos landolást akkor nagy baj már nem lehet a külsőddel :P Lássuk be azé azért egy lényeges szempont tud lenni, főleg ha alapvetően a lány / nő nem vékony [ami speciel tud jó lenni.. de még mennyire, hogy tud] akkor legalább stratégiai pontokra is jusson belőle.

A hosszú haj jó dolog.


Deszkázás stb teljesen oké. Mondjuk annyi megjegyzendő, hogy: Naruto fungirl vagy vagy tovább léptél a jetix-es szintén és normális darabokat nézel?:D [PL: shinsekai yori ha már éppen tegnap néztem újra.]


A személyiséged meg mint te is mondtad még alakulóban van.


Egyéb iránt: Ha pl az érdekel, hogy hogy nézel ki akkor picit egyszerűbb lenne mellékelni egy képet. [Tudod egy sima normálisat.. nem olyat amiket GYK-n szoktak. Elvégre pl az alak megítéléséhez nem kell levetkőzni.. XD GYK pls..]

2016. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 vagyok ha most is fogyozol és jo uton haladsz akkor tisztelet :) sok sikert :)
2016. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 October15 ***** válasza:

Hatalmas GGWP magamnak.. "azé azért" "fungirl" megyek és 3 lépés nekifutásból szájon bszom magam.. XD [Mentségemre szóljon, hogy a 2,5 liter fanta nem tesz jót a billentyűzetnek.. :D]


Nem azért de mi ez a 45 kiló mánia? Tök m1, hogy ki milyen magas mindig ez a 45 kiló jön elő. Az ugye megvan, hogy az minden csak nem egészséges? Persze lehet a 45 kilós lányokra bukni ezzel nincs baj, van is olyan gyp-s aki meg is csinálja. :D DE ez minden csak nem "vékony" és minden csak nem "egészséges".


A kétszínűséget felróni egy tininek necces, mindegyik kétszínű. :D Hogy egy képzavarral éljek: fingjuk sincs milyen színűek ezért inkább minimum 2 de inkább több színűek a személyiségfejlődés kérdéses szakaszában.

2016. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért írtam itt bőven rossz tulajdonságot de ha kell írok még xD pl nem veszem észre ha sok vagyok, a gyerekesség se jó, duzzogok is néha ha valami nem tetszik...


Az animékből pedig a kedvenceim a Zankyou no terror, Parasyte, Shigatsu wa kimi no uso, és igen :D a Shinsekai yori is egy kitűnő darab.

2016. júl. 3. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!