Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak meg egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt?

Figyelt kérdés

Hogyan szólítsak meg egy lányt, melóhelyen?


Van egy lány munkahelyen, aki nagyon tetszik. Ő másik részlegen dolgozik, így nem nagyon találkozunk. Egyszer volt, hogy át kellett jönnie hozzánk, akkor láttam meg először, és nagyon megtetszett. Azóta ha meglátom, nagyon ideges leszek. Tudom, ha elutasítana, akkor sem lenne veszteni valóm, de arra sincs bátorságom, hogy oda menjek hozzá, és megszólítsam. Azt sem tudom hogyan csináljam. Ha a közelébe vagyok, szinte remegek, annyira ideges vagyok. Tudom, hogy nincs barátja, és amikor látjuk egymást, szemezni szoktunk. De nem tudom hogyan szedjem össze magam, hogy odamenjek hozzá.


Esetleg valami tipp, hogyan változtassak ezen?


19F


20L


2016. júl. 10. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

először is ne legyél ennyire feszült a közelében,próbálj meg feloldódni :)

másodszor is menj oda hozzá és beszélj vele :)

2016. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A munka végén például megkérdezhetnéd tőle hogy hogy ment a munka szeret e itt dolgozni ilyenek
2016. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a legalapabb kérdéseket tedd fel neki, de kérdezz csak róla, mindenről beszélhetsz amit tudsz róla.
2016. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Először tényleg kicsit fel kéne oldódnod :D

Nem leszel túl sikeres ha úgy mész oda mint egy pszichopata, remegve és feszengve :D

Ő is ugyanolyan ember mint te vagy, ráadásul lány, talán még nálad is jobban zavarban van. Ezt sose felejtsd el.

Először csak a munkáról kérdezd, az már egy közös téma. Jó pont hogy ha elsütsz valami poént, ilyesmi. És mutatkozz be! :D Aztán a többi jönni fog magától. Nem kell rögtön órákig beszélni, először elég csak egy kicsit, majd máskor is... Sok sikert! :)

2016. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


2-es. Sajnos munka után már nem találkozunk, mert más helyen lakik mint én, és céges járatok viszik a dolgozókat haza.


Azt nem tudom sajnos, hogyan ne legyek ennyire feszült. Régebben sem ment olyan jól az ismerkedés. Ha nagyon bejön egy lány, akkor sajnos ez van. És nem tudom, hogyan változtassak.

2016. júl. 10. 11:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Sőt, nem is azt mondanám, hogy nem találkozunk, hanem már nem látom.:)
2016. júl. 10. 11:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én lány vagyok, de régen én se mertem a fiukhoz odamenni, én ideges voltam es utana ugy próbáltam megoldani ezt a helyzetet, hogy szépen lassan elkezdtem beszélni a fiúkkal, először csak olyanokkal akitket valamilyen uton ismertem(osztálytárs), utána az idosebbekkel is, es mostmar egy olyan fiúval is jol elbeszelgetek akit csak 10 perce ismerek, szóval próbálj meg tobbet beszélni a lányokkal, és biztos vagyok benne, hogy utana nem leszel ideges előtte, sok sikert!:)
2016. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezdhetnéd egy sziával. Még nem volt panasz ilyesmire.
2016. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es.


Lányokkal is elbeszélgetek akármikor, csak vele azért nem megy, mert nagyon tetszik.:D


8-as az rendben van, csak nem tudom, hogyan tovább.:c

2016. júl. 10. 15:14
 10/10 Dénesch válasza:

Menj oda hozzá, köszönj neki és mutatkozz be. Mondd el, hogy itt dolgozol az xy részlegen. Kérdezd meg ő hol dolgozik, hogy van, milyen volt a napja? Mondd, hogy nem akarsz tolakodó lenni, de nagyon tetszik neked és örülnél ha eljönne veled randira. :)

Az önbizalomhiányod miatt fontos, hogy magadba nézz és megtudd az okot. Egészséges önbizalom nélkülözhetetlen a stabil párkapcsolathoz.

2016. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!