Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik lány diszkózni jár,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik lány diszkózni jár, az könnyűvérű?

Figyelt kérdés
sokan mondják, hogy a diszkó az a "ri bancok gyűjtőhelye" :)
2016. júl. 10. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos; ez egy eleg durva altalanositas. Nyilvan van valami alapja annak, ha ezt mondjak.

De sosem tudhatod valaki miert kerul oda, plusz a bulizok kozott is vannak kulonbsegek.

Nem mindegy pl, hogy valaki csak iszik egy kicsit es jol erzi magat, vagy olyan reszeg hogy beszelni sem tud.

Vagy nem mindegy hogy a barataival megy el es veluk szorakozik, vagy pedig csak azert megy hogy egy csomo idegennel keruljon "kozelebbi" kapcsolatba.

Persze egyszeru lenne azt mondani hogy mindenki ribi aki ott van, de nem igazsagos :D

2016. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de azért van benne valami? én nem értem miért tartanak cikinek, mert nem szeretek diszkóba járni egyébként, ettől még van életem
2016. júl. 10. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmm... szepen megfogalmazva, a pletykak altalaban nem igazak, de mindig van valami alapjuk :)

Egyebkent nyilvan van alapja, de a kivetelek erositik a szabalyokat. Meg elofordulhat hogy egy nornalis tarsasag megy el egyutt. Vagy egy felenk lany egyszer kiprobalja.

Szoval ez nem torvenyszeru, de nem veletlen hogy ott csak alkalmi kapcsolatokat talalni.

Egyebkent ha valaki elitel azert mert nem jarsz bulizni, akkor az egy idiota :D Ahogy arra sem lehet rogton rosszat mondani aki meg bulizik. En is voltam mar buliban, de nem ittam le magam es nem kavartam senkivel, akkor most mindegy mert buliba mentem ribi vagyok? :D

2016. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor rosszul kérdeztem..az aki rendszeresen oda jár, egyébként van persze mindig olyan aki először van itt, de az arányokat nézve ez elenyésző
2016. júl. 10. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Én is járok, de ha valaki úgy közeledik, közlöm vele szépen, hogy hep c-m van, és tovább lép.
2016. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem szinte mindenki volt már diszkóba, jó mi haverokal a kocsmánál leragadtunk mikor oda indultunk, de ismerek 1 csajt aki 1x volt aztse tuta mit kel otan csinalni xD, énse tudnám, jó a kocsma, ottis csak az üveges pepsi kóla miat xD
2016. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!