Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső egy 17 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

A tinirandi.hun alig vannak aktív emberek.

A love.hu-t is próbáltam,Tindert,Badoot és még pár oldalt ,de egyik sem sikerül.

Vagyis tinderen volt kis sikerem ,de az uzenetvaltaskor már nem érdekeltem őket.


Alig akarnak visszaírni és akkor is csak annyit hogy köszi aranyos vagy.

Nem nézik meg az oldalamat sem csak akkor ha küldök nekik üzenetet,de utána nem ír.

Tudom hogy csúnya vagyok,de nm tudom már mit csináljak.


Van még valamilyen oldal ami nem teljesen fizetôs vagy egyáltalán nem?


2016. júl. 11. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Anotalk
2016. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
barhol lehet ismerkedni csak eleg okosnak kell lenni hozzá az ilyen oldalakon meg főleg mert ide nem ugy tapasztaltam hogy pasizni jönnek fel a lanyok csak önbizalom hiányosak és így szereznek önbizalmat hogy minden masodik srac rajuk ír de nincs érdekükben tovább beszélni velük... de amúgy ezeken is lehet ismerkedni csak az elején érdemes közölni hogy amugy tetszik... lehet játékokban is ismerkedni de en meg az "anotalk. hu" t tudom picit félő szívvel ajánlani ott már találtam nem egy normális lányt csak általában messze vannak és 14 évesek sajna de ha gondolod próbáld ki :) de vigyázz nagyon sok a bunkó perverz kocsog
2016. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!