Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb társkereső oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Badoo t használtam, de többnyire már ott is fizetni kell, csakhogy írhass egy csajnak. (Persze nekik ingyenes, mint minden társkereső). Tud valaki olyat, ami ingyenes? Ingyen lehet üzenni? Love napi ha kettőt enged, de az az oldal iszonyú. Többi fizetős
2016. júl. 2. 16:58
 1/6 A felhasználó ***** válasza:

Fizetsz azért hogy visszautasítsanak? Az igen.

Szerintem már ezzel az oldallal is többre mennél.

2016. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fizet a halal.

Nem.tudtad hogy igy megy? Vagy napi par uzenetet kuldhetsz vagy semennyit. A badoo pl ingyenes volt, de ma a magasabb pontszamos nokre csak akkor irhatsz ra ha nyom rad egy tetsziket. Es tudjuk hogy a nok ritkan csinalnak ilyet. Persze te fizess, ok meg ne

2016. júl. 2. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem diszkrimináció? mint az az eset hogy a nőknek ingyenes a diszkó a fiúknak fizetős???????
2016. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerinted?:D
2016. júl. 2. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Tinder, ott igazándiből a fizetős része nem ad túl nagy előnyt.
2016. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nőknek is fizetni kell a badoon. Telefonról egyáltalán nem lehet a kedvencekhez adni senkit, hogy aztán írhass nekik, vagy ők neked. Csak ajándékküldes van 500ftért, utána lehet csevegni. Szerintem is tinderezz.
2016. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!