Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Bármelyik velem kedves lánynak elkezdek udvarolni, udvariasan leráz. Ilyen ronda volnék? Magas, hosszú barna hajú zöld szemű srác vagyok, átlagos testalkattal. Ja, és egyetemista, úgyhogy buta sem vagyok. Szabadidőmben fotózgatok, verset írok, filmeket nézek, így unalmas sem lehetek. Mit tegyek?

2016. júl. 11. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen ronda lehetsz.
2016. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Küldj kèpet, és eldöntöm, hogy ronda vagy e:)
2016. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

1. A hosszú haj sok csajnál kizáró ok.


2. fotózás,filmnézés,írás,...igen,kicsit uncsi.


3. Pénz?


4. Pénisz?

2016. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
tuti nem vagy ronda ;)
2016. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
És unalmas sem vagy a leírtak alapján. ( az előző válaszoló vagyok)
2016. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ronda nem lehetsz,az tuti :D Csak gondolom rossz lányoknál próbálkozol... De szerintem az,hogy pár lány "leráz", még nem jelent semmit :D Majd jön egy csomó lány,aki oda lesz érted,mint állat :D
2016. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

MILF korúaknál próbálkozz!


A fiatal csajoknak kocsi meg lóvé kell. :(

2016. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne ronda? a ronda az csak az arc lehet, a fej.. ha kövér vagy akkor se vagy ronda csak kövér, ha szemüveges vagy, akkor se vagy ronda, max szemüveges. ilyen paraméterekkel simán lehet ronda a csávó, én csak azért írom ezt mert elég buták írnak ide, mármint aki ilyet ír, hogy ezek alapján biztos nem vagy ronda

én nem azt állítóm, hogy biztos ronda vagy, csak azt, hogy kép nélkül mi nem tudjuk megállapítani :)

2016. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
illetve aki azt írta hogy ronda lehetsz, mondom ha ilyeneket írsz le, lehet fullos álompasi, meg lehetsz ronda is, amíg nem látjuk az arcod
2016. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" Bármelyik velem kedves lánynak elkezdek udvarolni.."


tehat te barkinel beprobalkozol,aki kicsit is kedves veled? ezt azert eleg durva :D ne hatagudj, de attol meg hogy valaki kedves veled nem jelenti azt,hogy tetszel is neki. ezek alapjan neked barki megfelelne. szerintem csak kicsit ketsegbe vagy esve,hogy nincs senkid, de nem ez a megfelelo modszer

2016. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!